Emerytowany policjant w pościgu za złodziejem

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Emerytowany policjant w pościgu za złodziejem Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Emerytowany policjant w pościgu za złodziejem armatki hukowej. Sprawca uciekał przez kilka kilometrów ale w rezultacie został ujęty. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia.

Emerytowany funkcjonariusz policji jest również myśliwym. We wczesnych godzinach rannych spacerował po terenach leśnych na obszarze powiatu łowickiego. W pewnym momencie zauważył mężczyznę, którego zachowanie wydało mu się podejrzane. Na widok emerytowanego funkcjonariusza mężczyzna rzucił się do ucieczki samochodem. Myśliwy myślał, iż natknął się na kłusownika, zatem ruszył za nim w pościg. Udało mu się złapać uciekiniera po kilku kilometrach w miejscowości Jasieniec. Okazało się, iż jest to mieszkaniec gminy Rybno. Nie jest kłusownikiem, natomiast ukradł wcześniej armatkę hukową, co było powodem ucieczki. 

Emerytowany funkcjonariusz zgłosił na policję zdarzenie. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali złodzieja. Jest to 31 – letni mieszkaniec gminy Rybno. Przedstawiono mu zarzuty kradzieży. Grozi mu do pięciu lat więzienia.  Skradzioną rzecz zwrócono właścicielowi. 

Źródło KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że artykuły piszą absolwenci albo studenci Wyższej Szkoły Gotowania Buraków i Prania Obrusów w Jedlinkowie,no bo co to jest,cytuję:Na widok emerytowanego funkcjonariusza mężczyzna rzucił się do ucieczki ,emerytowanych tatuują na czole że są rozpoznawalni? (2018-06-09 09:16)
kacperskyykacperskyy
0
on po prostu krzyczał: stój bo strzela emertowany policjant poza tym słowo emerytowany w przypadku policjanta to moze wprowadzać w błąd... chłopaki po 40 w sile wieku to może poganiać jeszcze :) (2018-06-14 13:43)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy