Europoseł Janusz Wojciechowski w Sochaczewie

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Europoseł Janusz Wojciechowski w Sochaczewie Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Na zaproszenie posła Macieja Małeckiego do Sochaczewa i Teresina przyjedzie europoseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz Wojciechowski. Spotkania z nim odbędą się we wtorek 4 listopada. Najpierw w Niepokalanowie Lasku (ul. Teresińska 32, sala konferencyjna) o 16.30 a następnie w sochaczewskich Kramnicach (róg 1 Maja i Warszawskiej) o 19.00.

Tematem spotkań będzie sytuacja Polski – gospodarcza, polityczna i społeczna. W czasie spotkań zostanie poruszona także bulwersująca afera w podległym staroście Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Przypominamy, że europoseł Janusz Wojciechowski występował w tej sprawie w programie Elżbiety Jaworowicz Sprawa dla reportera.

Janusz Wojciechowski to prawnik, sędzia, były prezes Najwyższej Izby Kontroli, poseł na Sejm II kadencji, wicemarszałek IV kadencji Sejmu, deputowany do Parlamentu Europejskiego V (w 2004), VI, VII i VIII kadencji. Jest autorem lub współautorem komentarzy do kodeksu karnego i ustaw karnych, a także artykułów naukowych i publicystycznych w dziedzinie prawa oraz o charakterze społeczno-prawnym. 

 1
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

robertmarobertma
0
Ten typ co 66 tyś. zł dał zarobić koledze za ekspertyzy u nas:

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/europose-da-zarobic-koledze-66-tysiecy-z_169486.html (2014-11-04 11:17)
robertmarobertma
0
Kolesiostwo w PiS-ie:

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/319899,wojciechowski-dal-zarobic-koledze.html (2014-11-04 11:28)
ArkadiuszMArkadiuszM
0
Może porozmawiacie sobie kumoterstwie i o zatrudnianiu radnych PiS-u za nasze pieniądze:

Bożena Rutkowska - radna Rady Miejskiej, Prawo i Sprawiedliwość (partia w koalicji z Piotrem Osieckim). Do 1 grudnia 2012 roku była zatrudniona na posadzie kasjera w Banku Spółdzielczym Sochaczewie. Teraz w Miejskim Zespole Ekonomicznym na stanowisku samodzielnego referenta. Co prawda MZE ogłosił nabór na to stanowisko, ale ogłoszenie zostało umieszczone jedynie na stronie internetowej MZE. Także wymagania stawiane kandydatom, którzy mają zajmować się finansami miejskich placówek oświatowych były co najmniej dziwne, gdyż wystarczyło zaledwie wykształcenie średnie.

Anna Ulicka - radna Rady Powiatu, Prawo i Sprawiedliwość. Po utworzeniu się w radzie miejskiej koalicji popierającej burmistrza Piotra Osieckiego, składającej się z radnych PiS i SFS i pojedynczych radnych, została zatrudniona w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na stanowisku zastępcy dyrektora. Ponadto pracuje jako pedagog szkolny w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie.

Beata Fastyn - radna Rady Powiatu, Prawo i Sprawiedliwość. Po utworzeniu w samorządzie miejskim Urzędzie Miejskim koalicji PiS – SFS została zatrudniona w Urzędzie Miejskim na stanowisku kierownika Referatu Obsługi Inwestora i Działalności Gospodarczej. Tym jednym z najważniejszych wydziałów, którego zadaniem jest m.in. tworzenie nowych miejsc pracy dla mieszkańców Sochaczewa, kieruje mieszkając we Wrocławiu.


(2014-11-04 11:43)
plastekplastek
0
Szanowny europoseł .Prysnął z PSL-u ,a teraz ujada na byłych kolegów.To tak jak nasz burmistrz z kwiatka na kwiatek (nie myślę o tym z ksywą kwiatek)tam gzie więcej nektaru. (2014-11-04 17:15)
kuc300kuc300
0
Chociaż by się nie ośmieszał .PSL go wypromowało a On im teraz odpłaca . Uważać na farbowanych lisów , przede wszystkim w Sochaczewie. A tak dodatkowo co oprócz polityki proosieckiej robi dla Sochaczewa poseł M. Mam nadzieję , że to jego pierwsza i ostatnia kadencja , podobnie jak Osieckiego. (2014-11-05 07:58)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy