Familijna olimpiada na lodzie

Zdjęcia i foto: Familijna olimpiada na lodzie Rekreacja sochaczew

Familijna olimpiada na lodzie

Igrzyska Olimpijskie powoli się kończą. Śledząc zmagania sportowców postanowiliśmy zorganizować własną zimową olimpiadę  na zakończenie ferii i tegorocznego sezonu lodowiska. Przy okazji chcemy udowodnić, że w rodzinie tkwi siła i moc, a rodzina na lodzie nie jest  taka zła. Zapraszamy wobec tego do udziału w naszej lodowej zabawie. W sobotę 1 marca 2014r.od godz. 10.00 na Lodowisku Miejskim przy ul. Warszawskiej 80 rozegrane zostaną rodzinne zawody sportowe „Familijna olimpiada na lodzie”.  Szczegóły imprezy w załączonym regulaminie.

 Na zgłoszenia dwuosobowych drużyn (osoba dorosła + dziecko)  czekamy do 28 lutego na adres mosirorka@interia.pl z dopiskiem „ Familijna olimpiada na lodzie” . Limit zgłoszeń ograniczony do 20 drużyn. Dla uczestników przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Wszystkie drużyny wezmą także udział w loterii fantowej.

Czekając na Państwa zgłoszenia gorąco zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie internetowej i odwiedzania naszych obiektów podczas ferii zimowych i nie tylko . 

Renata Kubik

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy