Feliksów: potrącenie rowerzystki

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Feliksów: potrącenie rowerzystki Wypadki sochaczew

Dziś, 1 marca, we wczesnych godzinach rannych doszło do potrącenia rowerzystki w Feliksowie (gmina Sochaczew). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem Zafira zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącą rowerem kobietę. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej.

 

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie o godzinie 6.18. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że kierujący samochodem osobowym Opel Zafira zjechał na przeciwległy pas jezdni i potrącił rowerzystkę – informuje PSP Schaczew.

Na miejscu pracowało 6 strażaków. Ich trwające w sumie 48 minut działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu osobie poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy, w tym zaopatrzenie ran głowy, stabilizacja szyjnego odcinka kręgosłupa kołnierzem ortopedycznym, zapewnienie komfortu cieplnego, aż do przybycia zespołu ratownictwa medycznego.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

użytkownik23631użytkownik23631
-6
Witam

Poszkodowanego lub rodzinę bardzo proszę o kontakt na adres email:
katarzyna.makowska33@gmail.com
(2016-03-01 11:04)
goscAGgoscAG
-6
Panią jadącą rowerem lub jej rodzinę bardzo proszę o kontakt a-gliwa@o2.pl (2016-03-01 11:54)
Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
+6
Droga administracjo, proszę pogonić tych naciągaczy ubezpieczeniowych, co to dziś się porejestrowali i czują nosem pieniądz kosztem czyjegoś nieszczęścia. (2016-03-01 12:19)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy