Felivers - filmowe kroki w #Jestem M. Misfit

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Felivers - filmowe kroki w #Jestem M. Misfit Sochaczewianie - sylwetki sochaczew

Felivers, sochaczewski zespół, który stoi u próg wielkiej kariery. Mają za sobą już takie hity jak "Razem" "Dobrze" czy te, które znalazły się w filmie jak "Wygramy To" i "Biegnę do Ciebie". Żadne jednak słowa nie oddadzą charyzmy jaką mają w sobie chłopaki z Felivers. 


8 listopada odbyła się premiera filmu "Jestem M. Misfit. To produkcja przedstawiająca życie nastolatki. Dziewczyna o imieniu Julia przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Tu czeka ją wiele niespodzianek. Nowa szkoła, inny świat, przyjaciele. Sporo nowości przed Julią. 


Dla nas jednak najbardziej atrakcyjną częścią filmu powinna być obecność chłopaków z Felivers. To pierwszy film na dużym ekranie w którym mamy możliwość oglądania zespołu. I mimo, iż z pewnością mają ogromną rzeszę fanów to film tylko potwierdza zainteresowanie jakim się cieszą. 


#Jestem M. Misfit to produkcja, która, szczególnie w przestrzeni internetowej miała fantastyczną promocję, a fani czekali kilka miesięcy na jej premierę. Chłopaki z Felivers nie tylko są częścią aktorów, ale i wykonawcami muzyki do filmu. Tu należy wymienić takie tytuły jak "Baw się tu i teraz", "Biegnę do Ciebie". 


Film odniósł ogromny sukces w Holandii czy Niemczech, polska wersja dopiero weszła do kin i cieszy dużym powodzeniem. 


#Jestem M. Misfit możemy oglądać w sochaczewskim Kinie Odeon. 


Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne projekty z udziałem Felivers. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

moonlightmoonlight
0
Chłopcy, ile wy macie lat? (2019-11-11 13:14)
gajgaj
0
moonlight

jakie to ma znaczenie gdy https://youtu.be/5nTvAqQ9qE4 :) (2019-11-11 16:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy