Ferie w Sochaczewie 2015 – MOK na Żeromskiego zaprasza

Zdjęcia i foto: Ferie w Sochaczewie 2015 – MOK na Żeromskiego zaprasza Rekreacja sochaczew

13 stycznia 2015 ruszają zapisy na ferie zimowe w MOK przy ul. Żeromskiego w Sochaczewie od lat zwana: AKCJA ZIMA W MIEŚCIE. Chętnych zawsze jest wielu, a liczba miejsc ograniczona. Więc warto się pospieszyć.

 

To jedno z najlepszych rozwiązań dla rodziców, którzy nie mogą wyjechać z dziećmi w czasie ferii. Raz, dziecko ma opiekę, dwa, nie nudzi się, a wręcz przeciwnie, twórczo spędza czas. Akcja Zima w Mieście, którą od lat organizuje MOK na Żeromskiego w Sochaczewie, cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Często nie wszystkim udaje się zapisać dziecko, więc warto jak najszybciej dokonać zapisu. Niestety, udział w feryjnych zajęciach nie jest bezpłatny, a obiadu MOK nie oferuje. Obowiązuje też ograniczenie wiekowe, a zatem zapisać możemy dziecko od 7 do 12 lat.

Jaka jest feryjna oferta MOK-u? Zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, ale również wycieczki, w tym na lodowisko.  W programie projekcje lubianych przez dzieci filmów.

Zapisy dokonywane będą w sekretariacie MOK na Żeromskiego 8 od 13 stycznia 2015 od godz. 10.00. Trzeba mieć przy sobie PESEL dziecka. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, w pierwszej kolejności zapisywane będą dzieci tych opiekunów, którzy osobiście stawili się w MOK (nie na telefon). Opłatę ustalono na 80 zł od dziecka i należy ją wnieść w dniu zapisu. Co do dziecka, szczególnych wymagań nie ma. Obowiązuje jedynie sportowe obuwie na zmianę i wygodne ubranie.


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy