Ferie w Sochaczewie 2020 – na rozpoczęcie wielki piknik

Zdjęcia i foto: Ferie w Sochaczewie 2020 – na rozpoczęcie wielki piknik  Rekreacja sochaczew

Ferie w Sochaczewie zapowiadają się atrakcyjnie. O tym co się szykuje w różnych miejscach kulturalnych pisaliśmy kilka dni temu https://e-sochaczew.pl/n/ferie-zimowe-w-sochaczewie/63960 . Wszelkie zabawy feryjne możemy rozpocząć rodzinnie podczas pikniku, który już tradycyjnie rozpocznie się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Ryszarda Kaczorowskiego. Piknik rodzinny w roku 2020 odbędzie się pod hasłem "Zima za oknem, lato w sercach – nudę zabawą przeganiamy". Sala będzie podzielona na różnego rodzaju strefy z aktywnościami. Dzieci będą mogły korzystać z miedzy innymi z quadów, symulatorów komputerowych czy też 25 tys. klocków. O dobrą zabawę zadbają animatorzy. Piknik odbędzie się 10 , 11 oraz 12 lutego w godzinach 9.00 – 18.00. Dzieci będą mogły bawić się w różnych strefach aktywności:


Dla najmłodszych: 

Dla dzieci do lat 3. Miejsce gdzie będzie znajdował się dmuchany zamek, sztalugi do tworzenia rysunków, basenik z piłeczkami, zabawki, a to wszystko na bezpiecznych matach oraz wykładzinach. 


Strefa zabawy i pracy twórczej

To miejsce gdzie będzie można  stworzyć obrazki, wyklejanki, plastelinowych figurki, biżuterii z koralików, cekinów, makaronów, muszelek itp.


Strefa klocków

Do zabawy dzieci będzie przeznaczonych 25 tysięcy drewnianych klocków, co oznacza możliwość tworzenia przeróżnych budowli, figurek, miejsc niezwykłych, wszystko co będzie pomysłem może być realizowane przy pomocy klocków. 


Strefa kuchni

Dzieci z prowadzącym będą mogły wykonać różne potrawy, a  dla chętnych będzie przygotowany darmowy popcorn. 


Strefa budowy 

Tu chętni będą mogli wykonać maszynę, samochód czy samolot z klocków konstrukcyjnych, zestawów do skręcania a to wszystko przy pomocy zabawkowych śrubokrętów, wkrętarek czy narzędzi.  


Strefa malowania buziek

Już tradycją pikników staje się malowani buziek. Wedle życzeń każdego dziecka wykonany zostanie makijaż przeistaczający dziecko w różne postacie. 


Strefa quadów

Dzieci będą mogły poznać bezpieczne poruszanie się na ulicach, zasady ruchu drogowego czy o czym mówią nam znaki drogowe. 


Strefa cyfrowej rozrywki

Dzieci będą miały do dyspozycji komputer i projektor cyfrowy gdzie będzie możliwość róznego rodzaju gier o różnej tematyce. 


Strefa zespołu muzycznego 

Karaoke, instrumenty oraz super muzyczna zabawa. Wszytko to będzie dostępne w strefie muzyki. Znane dziecięce hity czy też perkusje, gitara będą sprzyjać pierwszym krokom w tworzeniu zespołu. 


Wstęp i udział w atrakcjach jest bezpłatny. 


Foto: Wesołe Tuptusie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy