Festiwal Niepokalanów 2010 - etap zgłoszeń

Jeszcze do 31 stycznia br można nadsyłać filmy, programy telewizyjne i edukacyjne oraz programy radiowe na Jubileuszowy XXV Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów Niepokalanów 2010.

Szczegóły i Formularz Zgłoszenia zamieszczone są na stronach internetowych www.festiwalniepokalanow.pl i www.warszawa.mazowsze.pl
tel. 0 602 126 206 0 602 126 206; email: ksf@festiwalniepokalanow.pl ; skype: „zgutowski”

Na tegoroczny Festiwal nadesłano już blisko 50 filmów, programów telewizyjnych i radiowych z Białorusi, Hiszpanii, Kanii, Rosji, Taiwanu i Chin, USA, Włoch i z Polski. Zwiastuny prac będą umieszczane na YouTube.

Organizowany już od 25 lat Festiwal w Niepokalanowie jest jednym z nielicznych festiwali multimedialnych na świecie i rokrocznie gromadzi prace w różnych kategoriach , zarówno profesjonalne jak i amatorskie, niosące dobro, piękno i nadzieję, bez przemocy, wulgarnych słów i pozbawionego miłości erotyzmu, jednym słowem - dzieła respektujące naukę społeczną Kościoła.

Festiwal Niepokalanów 2010 odbędzie się w dniach od 27 do 30 maja 2010 roku Przesłanie Festiwalu nawiązuje do tematyki 43. Dnia Środków Społecznego Przekazu, ogłoszonego przez Papieża Benedykta XVI na rok 2009 pod hasłem „Nowe technologie, nowe relacje. Krzewić kulturę poszanowania, dialogu i przyjaźni'. Podczas Festiwalu przewidziano również specjalne projekcje filmów związanych z 200l-eciem urodzin Fryderyka Chopina w pobliskiej Żelazowej Woli.
Serdecznie zapraszamy!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy