Film WGÓRZA MAJĄ OCZY 2

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Film WGÓRZA MAJĄ OCZY 2 Film, fotografia sochaczew
+1


WZGÓRZA MAJĄ OCZY 2Kino Mazowsze zaprasza na film od piątku - 29 czerwca. Szczegóły repertuarze na stronie kina. Serdecznie zapraszamy.- Metryczka -


gatunek: horror

reżyseria: Martin Weisz

obsada: Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Jacob Vargas

kraj produkcji: USA

czas trwania: 89 minut
- O filmie -


„Mamy tutaj niezłe piekło – to coś chce nas zabić”

Starszy szeregowy CrankTo, co się zaczęło od rodziny Carterów, wcale się na Carterach nie skończyło. Oddział żołnierzy Gwardii Narodowej z Nowego Meksyku otrzymał polecenie dostarczenia sprzętu dla zespołu naukowców zajmujących się energią atomową. Kiedy żołnierze przybyli na miejsce, okazało się, że obóz naukowców jest pusty. Po odebraniu sygnału alarmowego z odległego pasma górskiego, dowódca postanowił wysłać oddział na wzgórza w poszukiwaniu zaginionych. Nikt nie wiedział, że były to te same wzgórza, które odwiedziła nieszczęsna rodzina Carterów, gdzie czyhała horda kanibali. Tym razem żołnierzy czekało coś jeszcze gorszego: patriarcha ludożerczego rodu, Papa Hades, postanowił zatrzymać kobiety jako materiał rozrodczy dla podtrzymania rodu, resztę oddziału skazując na zagładę.

WZGÓRZA MAJĄ OCZY 2 to film według scenariusza Wesa i Jonathana Cravena w reżyserii Martina Weisza, wyprodukowany przez Fox Atomic pod nadzorem Wesa Cravena, Marianne Magdalena i Petera Locke. Występują w nim Michael McMillian, Jessica Stroup, Jacob Vargas, Flex Alexander, Lee Thompson Young, Daniella Alonso, Eric Edelstein, Reshad Strik, Ben Crowley, Michael Bailey Smith, Derek Mears oraz David Reynolds.


Opis na podstawie materiałów dystrybutora.
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy