Filmowy Dzień Kobiet w Teresińskim Ośrodku Kultury

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Filmowy Dzień Kobiet w Teresińskim Ośrodku Kultury Film, fotografia sochaczew
+2

Teresiński Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca na godz. 19.00 wszystkie Panie (i nie tylko) z okazji Dnia Kobiet na darmowy pokaz w Kinie za Rogiem. Będzie to film „Pani z przedszkola”, w którym pojawi się doborowa obsada wspaniałych polskich aktorek: Krystyna Janda, Agata Kulesza czy Karolina Gruszka. Towarzyszyć im będą nie mniej utalentowani Panowie aktorzy: Marian Dziędziel, Adam Woronowicz.

Film opowiada o kobiecie, będącej dla mężczyzny początkiem i jednocześnie głównym celem życiowych wyborów. Zrealizowany i zagrany z ogromnym wdziękiem i poczuciem humoru. Nieprzegadany, ciepły i refleksyjny. Osadzony w realiach PRLu z doskonałą scenografią i szlagierami muzycznymi z poprzedniej epoki w tle. Dla tych, którzy pamiętają minione czasy będzie doskonałą możliwością spojrzenia na nie z dystansem i humorem. Ci, którzy ich nie znają, będą mogli się przekonać czy i jak tamta rzeczywistość tak bardzo różniła się od obecnej.

"Pani z przedszkola"
reżyseria: Marcin Krzyształowicz, Polska 2014
film obyczajowy, 90 min, kat. wiek. od 16 lat

Obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.

Zapraszamy do wspólnego spędzenia wieczoru w naszej kameralnej sali kinowej.
Teresiński Ośrodek Kultury, Al. XX-lecia 32.

WSTĘP WOLNY.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy