Finał coraz bliżej

/ 11 zdjęć
Zdjęcia i foto: Finał coraz bliżej Tenis stołowy sochaczew
+6

Odbył się szósty turniej klasyfikacyjny Grand Prix Sochaczewa w tenisie stołowym. Tym razem do rywalizacji stanęło pięćdziesiąt osób. Kategorię młodzieżową po raz piąty z rzędu wygrał Marcin Pawlak z UKS Lutkówka. W gronie kobiet pierwsze miejsce zajęła Justyna Przastek (Grodzisk Mazowiecki). Pani Justyna po raz pierwszy pojawiła się w Sochaczewie i chcąc awansować do finału musi wystartować w trzech pozostałych turniejach. Jednym z warunków udziału w turnieju finałowym jest udział w co najmniej czterech turniejach.

Sporo niespodzianek było w turnieju Open. Pod nieobecność Mateusza Selerskiego zawody wygrał Radosław Jurzyk (Tęcza Budki Piaseckie), który w finale pokonał Jacka Malinowskiego 3:0. Lider klasyfikacji generalnej Rafał Malinowski był dopiero dziewiąty.

Kolejny, siódmy turniej klasyfikacyjny odbędzie się pierwszego dnia wiosny czyli 21. marca.


Wyniki VI Grand Prix

Kobiety

1.Justyna Przastek (Grodzisk Mazowiecki)

2.Karolina Kukawska (Sochaczew)

3.Beata Przybylska (Grodzisk Mazowiecki)

4.Aneta Wojcieska (Trnasluk Łomna)

5.Agnieszka Kiszelewska (Sochaczew)

6.Agnieszka Ludwikowska (Sochaczew)

7.Dorota Baczyńska (Sochaczew)

Młodzież U-15

1.Marcin Pwlak (UKS Lutkówka)

2.Igor Kozak (Grot Mała Wieś)

3.Jakub Pawlak (UKS Lutkówka)

4.Łukasz Lądowski (SP Rębowo)

5.Oliwia Michalak (Płońsk)

6.Piotr Lądowski (SP Rębowo)

7.Adam Wójcik (Sochaczew)

8.Karol Piątkowski (SP Rębowo)

9.Krystian Nowatkiewicz (Grot Mała Wieś)

10.Kamil Lądowski (SP Rębowo)

11.Bartłomiej Gala (Sochaczew)

12.Julia Gala (Sochaczew)

13.Kacper Szypszak (Sochaczew)

14.Kacper Kiszelewski (Sochaczew)

15.Amelia Ostrowska (Łyszkowice)

16.Dominik Sobiech (Sadowo)

17.Nikodem Siatkowski (Łyszkowice)

18.Kacper Osówniak (Łyszkowice)

19.Zuzia Jachimowicz (Tęcza Budki Piaseckie)

Open

1.Radosław Jurzyk (Tęcza Budki Piaseckie)

2.Maciej Osówniak (Łyszkowice)

3.Jacek Malinowski (Sochaczew)

4.Błażej Skrzypkowski (Tęcza Budki Piaseckie)

5.Waldemar Milczarek (Płońsk)

6.Krystian Szajewski (Grot Mała Wieś)

7.Damian Szajewski (Grot Mała Wieś)

8.Adam Ertman (Transluk Łomna)

9.Rafał Malinowski (Sochaczew)

10.Marek Korzemski (Żyrardów)

11.Stanisław Głowacki (Tęcza Budki Piaseckie)

12.Krzysztof Mijakowski (Sochaczew)

13.Janusz Duch (Wyszogród)

14.Maciej Pigoń (Skierniewice)

15.Zbigniew Przastek (Grodzisk Mazowiecki)

16.Tomasz Chrzanowski (Tęcza Budki Piaseckie)

17.Paweł Małkiewicz (Bulkowo)

18.Paweł Heleniak (Tęcza Budki Piaseckie)

19.Eligiusz Gala (Sochaczew)

20.Krzysztof Kalina (Żyrardów)

21.Marcin Komendarek (Warszawa)

22.Kamil Czartoryjski (Sochaczew)

23.Tadeusz Gala (Skierniewice)

24.Andrzej Lenart (Sochaczew)


Klasyfikacja generalna

Kobiety

1.Karolina Kukawska (Sochaczew) 100

2.Dorota Baczyńska (Sochaczew) 45

3.Magdalena Szczodrowska (Nadwiślanin Płock) 40

4.Agnieszka Kiszelewska (Sochaczew) 29

5.Katarzyna Anyszewska (Łyszkowice) 20

6.Justyna Przastek (Grodzisk Mazowiecki) 20

7.Julia Jarzyńska (Tęcza Budki Piaseckie) 15

8.Katarzyna Włodarczyk (Warszawa) 15

9.Agnieszka Ludwikowska (Sochaczew) 14

10.Beata Przybylska (Grodzisk Mazowiecki) 10

11.Dorota Sobiech (Warszawa) 8

12.Aneta Wojcieska (Transluk Łomna) 8

13.Anna Mijakowska (Sochaczew) 6

Młodzież U-15

1.Marcin Pawlak (UKS Lutkówka) 100

2.Igor Kozak (Grot Mała Wieś) 75

3.Jakub Pawlak (UKS Lutkówka) 32

4.Adam Wójcik (Sochaczew) 28

5.Łukasz Lądowski (SP Rębowo) 24

6.Krystian Nowatkiewicz (Grot Mała Wieś) 21

7.Igor Murasicki (Mińsk Mazowiecki) 20

8.Piotr Lądowski (SP Rębowo) 16

9.Łukasz Wójcik (Teresin) 13

10.Damian Mlekicki (Powązki) 13

11.Karol Piątkowski (SP Rębowo) 12

12.Piotr Furmanik (Tęcza Budki Piaseckie) 11

13.Mateusz Borawski (Bulkowo) 10

14.Paweł Klinowski (KS Nadarzyn) 10

15.Kamil Lądowski (SP Rębowo) 9

16.Mateusz Gałązka (UKS Lutkówka) 8

17.Kacper Sobczak (Bulkowo) 8

18.Kacper Kiszelewski (Sochaczew) 7

19.Oliwia Michalak (Płońsk) 7

20.Bartosz Witecki (UKS Lutkówka) 6

21.Bartłomiej Gala (Sochaczew) 6

22.Konrad Dębski (UKS Lutkówka) 5

23.Krzysztof Jabłoński (Kompina) 5

24.Klaudia Gajewska (UKS Lutkówka) 4

25.Dominik Buraczewski (Płońsk) 4

26.Piotr Jabłoński (Kompina) 4

27.Julia Gala (Sochaczew) 4

28.Maksymilian Arak (UKS Lutkówka) 3

29.Dominik Soszalski (UKS Lutkówka) 3

30.Jakub Kolasiński (Bulkowo) 3

31.Filip Zygmunciak (Sochaczew) 3

32.Patrycja Giers (UKS Lutkówka) 2

33.Amelia Wasiak (UKS Lutkówka) 2

34.Dawid Rozbicki (Sochaczew) 2

35.Krystian Kocimski (Sochaczew) 2

36.Zuzia Jachimowicz (Tęcza Budki Piaseckie) 2

37.Kacper Szypszak (Sochaczew) 2

38.Amelia Ostrowska (Łyszkowice) 2

39.Dominik Sobiech (Sadowo) 2

40.Mateusz Łukawski (Sochaczew) 1

41.Marcin Skórzyński (UKS Lutkówka) 1

42.Szymon Salikowski (UKS Lutkówka) 1

43.Krzysztof Grabski (UKS Lutkówka) 1

44.Nikola Wolak (UKS Lutkówka) 1

45.Szymon Kędra (UKS Lutkówka) 1

46.Igor Krajewski (UKS Lutkówka) 1

47.Bartłomiej Boczkowski (UKS Lutkówka) 1

48.Bartłomiej Grzelecki (UKS Lutkówka) 1

49.Zuzanna Pietrzak (UKS Lutkówka) 1

50.Jakub Pietrzak (UKS Lutkówka) 1

51.Maciej Godlewski (Wymysłów) 1

52.Emilia Świniarska (Tęcza Budki Piaseckie) 1

53.Jakub Kamiński (Tęcza Budki Piaseckie) 1

54.Milena Jarzyńska (Tęcza Budki Piaseckie) 1

55.Emilia Rozmarynowska (Tęcza Budki Piaseckie) 1

56.Wanessa Brejnak (Tęcza Budki Piaseckie) 1

57.Nikodem Siatkowski (Łyszkowice) 1

58.Kacper Osówniak (Łyszkowice) 1

Open

1.Rafał Malinowski (Sochaczew) 60

2.Jacek Malinowski (Sochaczew) 57

3.Mateusz Selerski (Tęcza Budki Piaseckie) 55

4.Radosław Jurzyk (Tęcza Budki Piaseckie) 45

5.Adam Ertman (SRS Transluk Łomna) 39

6.Stanisław Głowacki (Tęcza Budki Piaseckie) 35

7.Marcin Dudziec (KS Wąsewo) 29

8.Janusz Duch (Wyszogród) 20

9.Michał Kowalczyk (Tęcza Budki Piaseckie) 20

10.Maciej Osówniak (Łyszkowice) 19

11.Marek Korzemski (Żyrardów) 17

12.Piotr Szepiećko (Sochaczew) 14

13.Łukasz Wyrębkowski (Sochaczew) 12

14.Wiktoria Zaniewska (Wyszogród) 10

15.Damian Selerski (Tęcza Budki Piaseckie) 10

16.Krzysztof Mijakowski (Sochaczew) 9

17.Dawid Wilamowski (Sochaczew) 8

18.Prashant Jha (Warszawa) 8

19.Błażej Skrzypkowski (Tęcza Budki Piaseckie) 8

20.Marcin Przedpełski (Bulkowo) 7

21.Waldemar Milczarek (Płońsk) 7

22.Andrzej Lenart (Sochaczew) 6

23.Tomasz Chrzanowski (Sochaczew) 6

24.Krystian Szajewski (Grot Mała Wieś) 6

25.Marek Albinowski (Kampinos) 5

26.Damian Szajewski (Grot Mała Wieś) 5

27.Andrzej Rozbicki (Sochaczew) 4

28.Nikodem Zofczak (Tęcza Budki Piaseckie) 4

29.Paweł Niedziałkowski (Błonie) 4

30.Grzegorz Kozak (Mała Wieś) 3

31.Tomasz Goryniak (Sochaczew) 3

32.Piotr Janusz (Kampinos) 3

33.Paweł Kuran (Żyrardów) 3

34.Robert Suchocki (Warszawa) 3

35.Oliwier Chrzanowski (Sochaczew) 3

36.Mariusz Selerski (Tęcza Budki Piaseckie) 3

37.Hubert Włodarczyk (Tęcza Budki Piaseckie) 3

38.Bartłomiej Bloch (Stare Wąsewo) 3

39.Paweł Heleniak (Tęcza Budki Piaseckie) 3

40.Mateusz Kołodziejczyk (Płońsk) 2

41.Jan Chromiak (Warszawa) 2

42.Jakub Brokon (Sochaczew) 2

43.Krzysztof Mlekicki (Powązki) 2

44.Szymon Wołowczyk (Tęcza Budki Piaseckie) 2

45.Szymon Sierota (Bobrowniki) 2

46.Grzegorz Kwasigroch (Łyszkowice) 2

47.Maciej Pigoń (Skierniewice) 2

48.Zbigniew Przastek (Grodzisk Mazowiecki) 2

49.Krystian Spilaszek (Warszawa) 1

50.Wiktoria Wrublewicz (Tęcza Budki Piaseckie) 1

51.Piotr Trębiński (Płońsk) 1

52.Cezary Szpakiewicz (Płońsk) 1

53.Michał Szymczak (Guzów) 1

54.Maciej Suchocki (Warszawa) 1

55.Jerzy Sęk (Sochaczew) 1

56.Wojciech Wlazło (Skierniewice) 1

57.Sławomir Przybysz (Skierniewice) 1

58.Michał Czułek (Bobrowniki) 1

59.Szymon Prusinowski (Skierniewice) 1

60.Dominik Pietrasiak (Skierniewice) 1

61.Sylwester Szymajda (Łyszkowice) 1

62.Rafał Kocimski (Sochaczew) 1

63.Paweł Małkiewicz (Bulkowo) 1

64.Eligiusz Gala (Sochaczew) 1

65.Krzysztof Kalina (Sochaczew) 1

66.Marcin Komendarek (Warszawa) 1

67.Kamil Czartoryjski (Sochaczew) 1

68.Tadeusz Gala (Skierniewice) 1

Pogrubiono nazwiska uczestników Grand Prix, którzy po sześciu turniejach spełniają kryteria awansu do turnieju finałowego (odpowiednia ilość punktów oraz uczestnictwo w co najmniej czterech turniejach). Lista może ulec zmianie.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy