Finał Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Finał Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym Ratownictwo wodne sochaczew

W sobotę 5 Listopada sochaczewscy ratownicy wystartowali w finałowej edycji GrandPrix Polski w ratownictwie wodnym. Zawody odbyły się na kameralnej, przyszkolnej pływalni CSiR Ursynów w Warszawie. Sochaczew reprezentowali: Anna Mrożewska, Natalia Wawer, Paweł Szczurek, Bartłomiej Baran i Maksymilian Frankowski.

Najlepszą zawodniczką zawodów w kat. młodzik została Anna Mrożewska zwyciężając na dystansie 50m holowanie manekina (osiągnęła dokładnie ten sam czas co do setnej sekundy co w Ostrołęce, wyrównując swój rekord Polski), 100m ratowanie w płetwach oraz zajęła drugie miejsce w konkurencji 100 ratownik.

Miejsce na podium zanotowała również Natalia Wawer w kat. Junior na dystansie 100m Ratownik meldując się na 3 pozycji. Natalia zajęła także 4 miejsce na dystansie 50m holowanie.

Przed niektórymi zawodnikami Sochaczewskie WOPR pozostał jeszcze jeden start w tym roku - Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, 10-11 Grudnia w Szczecinie.