25 Finał WOŚP w Iwaszkiewiczu

/ 11 zdjęć
Zdjęcia i foto: 25 Finał WOŚP w Iwaszkiewiczu Edukacja sochaczew
+6

19 stycznia 2017 roku po raz kolejny w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza odbyła się licytacja z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Organizacją tego wydarzenia zajęła się klasa 2 ch technikum z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego  na czele.

Z każdym rokiem staramy się zebrać jak największą ilość pieniędzy i w tym roku znowu się to udało.

Tym razem zebraliśmy 3019,44 zł. Rekord Iwaszkiewicza został pobity! 

Do wylicytowania były torty przygotowane przez panią Dorotę Waszczeniuk i klasę 3d technikum gastronomicznego. Licytowaliśmy też orkiestrowe koszulki, kalendarze, karnety do Platinium Gym & Fitness i GymMe, płyty od Step Records, QueQuality i sklepu Vulgarus, voucher na zabieg kosmetyczny w salonie Maestria Urody – Anita Kozbuch, biżuterie, torty od firmy Wedel, podkowy i aniołki szczęścia dla maturzystów, nieprzygotowania z lekcji i wiele innych. Licytacji towarzyszyły występy zespołu No Rules.

Szczególne podziękowania należą się Aleksandrze Borowskiej - dzielnej prowadzącej i jej pomocnikowi Filipowi Sańczukowi który z WOŚP-ową puszką zbierał datki od szczodrych darczyńców, klasie 2 ch, szkolnym nagłośnieniowcom i Samorządowi Uczniowskiemu za organizację szkolnego finału, pani Dominice Kaczmarek – opiekunce Samorządu Uczniowskiego, pani Dorocie Waszczeniuk za przygotowanie tortu, pani Agnieszce Mućce za pomoc w organizacji i wszystkim uczestnikom licytacji.

Za rok znów zagramy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy