Dzień Dziecka 2019 w Parku im. I.W.Garbolewskiego- fotorelacja

/ 4 komentarzy / 63 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dzień Dziecka 2019 w Parku im. I.W.Garbolewskiego- fotorelacja Imprezy cykliczne sochaczew
+58

Dzisiaj w Parku im. I.W. Garbolewskiego najmłodsi mieszkańcy miasta zdecydowanie nie mogli narzekać na nudę. Różnorodne atrakcje przygotowane z Okazji Dnia Dziecka przyciągnęły wiele sochaczewskich rodzin. 

Teren przy sochaczewskiej Szkole Muzycznej zamienił się dzisiaj w krainę przygód. Bogata oferta zajęć spotkała się z ogromnym zainteresowaniem dzieci. Już od godz 14.00 park zdominowało 8 krain podzielonych tematycznie: kraina gier i zabaw, kraina malucha, kraina karmelków, kraina sportowa, kraina plastyczna, kraina historyczna, kraina odkrywcy oraz kraina książki. Każda z nich miała w swojej ofercie ciekawe i różnorodne zajęcia: budowanie z klocków, rzut beretem, przeciąganie liny, pokazy produkcji lizaków, nauka gry w szachy, malowanie portretów, drukowanie kwiatami, warsztat garncarski czy też warsztat świecownika to tylko część przygotowanych atrakcji. Całość dopełniały koncerty oraz występy teatralne. 

To malownicze miejsce, pełne zieleni, drzew pod którymi można się było schronić przed piekącym słońcem, dawno nie widziało tak wielu zwiedzających na raz. To pierwsza tego typu impreza organizowana w tej lokalizacji i trzeba przyznać, że bardzo udana. 


M.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

adam-kaczorowskiadam-kaczorowski
-1
Moim zdaniem zabrakło jeszcze Orędzia Do Dzieci z ust Prezesa PiS oraz stoisk z chorągiewkami najlepiej w kolorze biało-czerwono-niebieskim. Takiej Propagandy W Tym Kraju kosztem Dzieci dawno nie widziałem , zlewało się to niczym okupacja z wyzwoleniem

Lub jak kto woli -niedorozwój z rozwojem. Bez wątpienia wniesie to Ogromnego Ducha Historyczno Patriotycznego....Taaak.

Moje dziecko chciało się pobawić klockami a byliśmy kwadrans przed „Honorowym Rozpoczęciem”.Kiedy usiedliśmy wspólnie na macie z klockami już z daleka usłyszeliśmy---nie wolno!!Dopiero od 14tej !!

Brawo! Wreszcie można korzystać z trawników w tym kraju. To mały krok człowieka,ale wielki skok ludzkości.

Na plus zasługuje to że trawniki dzięki opadom deszczu naprawdę były ładne i nie trzeba było używać farby olejnej.

Miejsce owszem ładne lecz i tu nasuwa się wiele pytań

Zauważyłem tymczasowe barierki zabezpieczające wzdłuż stawku,czy aby na pewno nie powinno być ich tam na stałe, skoro tak stromo do wody???No tak rozumiem że przykładne rodziny po Kościółku w Niedzielę Spacerujące po Parku i Liżąc lody z Polskiej Cukierenki pilnują swoje dziatki Więc ufamy że Mądre rodziny nie potopią swoich pociech...

A dzieci jak to dzieci widzą że są inne dzieci i czas leci...i czas leci... (2019-06-02 18:56)
Obywatel85Obywatel85
+1
Chłopie skoro zaczyna się o 14 to o 14 a nie wcześniej........nikogo nie obchodzi że przyjechał wielki pan i musi już teraz bo on chcę.

Z tego powodu musiałeś założyć temat aby się wyżalić jak to zostałeś potraktowany i nie dopuszczony do atrakcji przed otwarciem imprezy ???Jednym słowem tankuj swoje Passata B5 do pełna i uciekaj do Niemiec ten kraj jeszcze nie jest gotów na takich jak ty. (2019-06-04 21:29)
adam-kaczorowskiadam-kaczorowski
-1
A z Jakiego powodu Ty piszesz?Piszesz o Niemcach??O Passacie???A Sam uprawiasz Tzw "Januszerkę".Gdybyś czytał ze zrozumieniem i użył choć odrobinę logicznego myslenia od razu wiedziałbyś o co konkretnie chodzi..

Forum jest po to żeby pisać swoją opinję.

Czyźbyś miał ogromny ból tyłka z tego powodu...?

A może właśnie udajesz...?

Ja wyrażam swoją opinję do tematu,Ty natomiast wyrażasz opinję lecz nie wiesz jak ją wyrazić.

Gdybyś był na imprezach plenerowych w Niemczech to odrazu wiedziałbyś na czym polega różnica...A tak..pozostaje jedynie Internet:)

Podejrzewam Natomiast że ten kraj jest gotów na takich jak Ty !!!Tobie natomiast proponuję Wycieczkę do Korei Północnej najlepiej Polonezem FSO w butach Nike i nie zapomnij klapek kuboty zabrać oraz gryla do bagażnika oraz gorzkiej żołądkowej. (2019-06-04 22:03)
ShitmonsterShitmonster
0
Eeee słaby troll... i passata się jakoś tak wyparł. A przecież każdy wie,że b5 to najlepsze auto je. IĆ być trollem Januszowym gdzie indziej. (BŁĘDY CELOWE, uprzedzając Twój następny post)Wielki Pan... Kurła go mać (2019-06-04 23:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy