Relacja z ,,Rodzinnej Majówki" w Kozłowie Biskupim

/ 22 zdjęć
Zdjęcia i foto: Relacja z ,,Rodzinnej Majówki" w Kozłowie Biskupim  Koncerty i muzyka sochaczew
+17

Sobotnie popołudnie w Kozłowie Biskupim upłynęło pod znakiem rodziny. To wszystko za sprawą pikniku zorganizowanego przez dyrekcję, radę rodziców, samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim, sołtysa i radę sołecką, a także Koło Gospodyń Wiejskich „KREATYWNI”.

Obietnica wielu atrakcyjnych niespodzianek skusiła mieszkańców, którzy licznie przybyli dzisiaj na teren Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych miłośników sportu czekał tor z przeszkodami, pokazy piłkarskie, judo oraz rugby. Oprócz tego dzieci mogły bawić się na  dmuchanych zjeżdżalniach, czy wziąć udział w pokazie dużych baniek.

W kąciku kreatywnym powstawały przepiękne obrazki, a także zwierzątka z balonów. Za pomocą farb do malowania twarzy, dzieci zamieniały się w tygryski, księżniczki, lwy, misie, czy też swoich ulubionych super bohaterów. 

Aleksandra Skwira i Daniel Janiak po raz kolejny doskonale sprawdzili się w roli prowadzących, zachęcając publiczność do wspólnej zabawy. Przez cały dzień na scenie oglądaliśmy występy taneczne oraz wokalne w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim, występy akrobatyczne, a także pokaz pierwszej pomocy zademonstrowany przez strażaków oraz ratowników WOPR. Podczas pikniku można było raczyć się grochówką, kiełbaskami i kaszankami z grilla, lodami, kompotem i lemoniadą, oraz smalcem z ogórkiem małosolnym. 

To pierwsza tego typu impreza w Kozłowie Biskupim i miejmy nadzieję, że nie ostatnia. 


M.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy