Fotorelacja z V Święta Bzury

/ 48 zdjęć
Zdjęcia i foto: Fotorelacja z V Święta Bzury  Imprezy cykliczne sochaczew
+43

W sobotę, 24 sierpnia na terenie sochaczewskich bulwarów odbyła się piąta edycja Święta Bzury. Jak co roku wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców naszego miasta. 

Tegoroczny, urozmaicony program imprezy przyciągnął mnóstwo sochaczewian. Sport, taniec, ratownictwo i zabawa były tematami przewodnimi wydarzenia. 

Tego dnia odbył się m.in. wakacyjny turniej Amatorskiej Ligi MMA, organizowany przez Dragon Fight Club Sochaczew oraz zawody w siłowaniu na rękę i przeciąganie liny. Niestety z powodu nadal obowiązującego zakazu kąpieli, nie odbyły się walki na platformie pływającej po wodzie. Jednak fakt ten nie zniechęcił, ani obserwatorów, ani zawodników, którzy zaciekle rywalizowali o puchary.

Oprócz tego do wspólnego tańca zachęcała nas Ewa Osińska wraz ze swoją grupą, a także obejrzeliśmy pokaz rugby w wykonaniu naszych sochaczewskich weteranów, który ochoczo komentował burmistrz miasta, Piotr Osiecki. Tego dnia nad Bzurą odbył się również pokaz ratownictwa wodnego oraz oficjalne rozstrzygnięcie konkursu ,,Laur Bzury". Wśród atrakcji dla dzieci nie zabrakło kilku dmuchanych Zamków, malowania twarzy, tworzenia wspaniałych kwiatków i zwierząt z balonów, wspólnego rysowania, basenu z kulkami oraz pysznej waty cukrowej i popcornu. 

Wieczorem na scenie muzycznej gościły zespoły: No Days Off oraz Don Vasyl Junior i Cygańskie Książęta. Licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta wyśmienicie bawili się tańcząc i śpiewając. Imprezę zakończyła potańcówka na dechach prowadzona przez DJ Sebastiana. 


M.


https://citymed.pl/

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy