Fryzjer na komunię - dla córeczki i mamy

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Fryzjer na komunię - dla córeczki i mamy  Interwencje i pomoc sochaczew

Sezon komunijny w pełni. Masa dzieci uczestniczy w tych wydarzeniach. Msze komunijne to odświętne stroje i wielkie wydarzenie. Dla dzieci pewnie też. Ale tak mnie zastanawia co to się wyprawia z tymi dorosłymi. Ja rozumiem, że matki, ciotki, dorosłe siostry... ale dzieci ... te małe dziewczynki ufryzowane przez profesjonalnych fryzjerów? Dla mnie to chyba nie te czasy...

Kiedyś dziewczynki były dziewczynkami. Pozwalano im być dziećmi. 


A dziś... fryzjer, no mam nadzieję, że jeszcze nie makijaż ... choć to może złudna nadzieja... małe panny młode...

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

NietoperzNietoperz
+1
Bez przesady. A Pani by uczesała córkę sama w domu? No chyba, że ma pani niewiadomo jakie zdolności to może i tak. Takie są czasy, ja u swojej córki nie wyobrażałam sobie braku pięknej fryzury. Gdybym puściła ją ze zwykłym warkoczem, lub z rozpuszczonymi włosami to inne dzieci by się z niej śmiały, a poza tym odświętny wygląd jest dla mnie elementem pokazującym szacunek do uroczystości. Chyba szanowna Pani czas się trochę obudzić bo nie żyjemy w średniowieczu. (2019-05-14 10:53)
maqrtamaqrta
-1
Małe panny młode na małych weselach. Fryzjer, restauracja, stu gości, orkiestra... Wspaniała motywacja, żeby wziąć kredyt "bo się inne dzieci będą śmiały". A tak na prawdę dziecku nie robiło by to różnicy, gdyby rodzice nie próbowali się przed sobą pokazać, przescigać w szalonych pomysłach. (2019-05-14 11:24)
RouterRouter
-1
w dupach się przewraca (2019-05-14 12:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy