Futbolowa "Osiemdziesiątka"

Zdjęcia i foto: Futbolowa "Osiemdziesiątka" Piłka nożna sochaczew

W środę (18.10) odbyły się na chodakowskim Orliku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. Klasą dla siebie były drużyny z „Osiemdziesiątki”.

W turnieju dziewcząt ZSCKP wygrał kolejno z Ogrodnikiem (2:1), Teresinem (4:0) oraz Iwaszkiewiczem (1:0). Piłkarki nożne prowadzone przez Jakuba Sekleckiego straciły punkty tylko w bezbramkowym spotkaniu z LO Chopina.

Zwycięska drużyna z „80-tki” zagrała w składzie: Julita Jankowska, Patrycja Wołek, Katarzyna Staniaszek, Agata Owczarek, Anna Tomczyk, Patrycja Sztypok, Aleksandra Nowakowska, Weronika Lewandowska, Daria Winnicka oraz Aleksandra Nowak.


Wyniki dziewcząt z ZSCKP

ZSCKP – ZSCRKU 2:1

ZSCKP – Teresin 4:0

ZSCKP – LO Chopin 0:0

ZSCKP – Iwaszkiewicz 1:0


Kolejność Mistrzostw Powiatu

1.ZSCKP „80-tka” Sochaczew

2.ZSCRKU „Ogrodniki” Sochaczew

3.ZS Iwaszkiewicz Chodaków

4.LO Chopin Sochaczew

5.ZS Teresin


W ślady swoich koleżanek poszli chłopcy z „80-tki”. Co prawda trafili do „grupy śmierci” ale udało się ją wygrać dzięki zwycięstwu z Prywatnym LO oraz remisowi z LO Chopina. Ten drugi mecz był bardzo dramatyczny … ale ponoć szczęście sprzyja lepszym. Wygrała drużyna, która była mądrze taktycznie prowadzona przez Sławomira Dorywalskiego.

Złota drużyna z „Osiemdziesiątki” zagrała w składzie: Mateusz Żakowski, Patryk Żakowski, Michał Struzik, Kamil Kacprzak, Damian Pączek, Jakub Kobierecki, Adrian Strycharski, Adam Żółtowski, Karol Pisarek oraz Karol Siejka.


Wyniki piłkarzy z ZSCKP

Eliminacje grupowe

ZSCKP – Prywatne LO 2:0

ZSCKP – LO Chopin 0:0

LO Chopin – Prywatne LO 1:1

Finał

ZSCKP – ZS Iwaszkiewicz 4:0

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy