Gabinet rehabilitacji w gminie Teresin

Zdjęcia i foto: Gabinet rehabilitacji w gminie Teresin  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Dobra wiadomość dla seniorów z gminy Teresin. Już od 1 lutego br. będą mogli korzystać z usług gabinetu rehabilitacji jaki powstał w budynku przy Al. XX-lecia w Teresinie.


Seniorzy wieku od 65 lat będą mogli korzystać z gabinetu rehabilitacji jaki powstał przy Stadionie przy al. XX-lecia 32 w Teresinie. 


Zabiegi jakie będą wykonywane w gabinecie częściowo będą odpłatne. W budynku zaplecza sportowego stadionu będą wykonywane zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, a także gimnastyki korekcyjnej.  


Każdy chętny powyżej 65 roku życia będzie mógł korzystać z oferty gabinetu. Należy pamiętać, iż senior powinien posiadać zlecenie od lekarza specjalisty, wówczas będzie możliwość dokonania zapisu celem wybrania odpowiedniego terminu, rodzaju, a także czasu trwania danej terapii. Osoby, które zgłoszą się ze zleceniem będą zakwalifikowane przez fizjoterapeutę do zabiegów, następnie będą musiały uiścić opłatę w wysokości 50 zł za komplet zabiegów. Kwotę tą będzie można uregulować w kasie Urzędu Gminy w Teresinie, bądź bezpośrednio na konto gminy.  


Gabinet będzie działać  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 13.30. Ważną informacją jest to, iż osoby powyżej 65 roku życia mają prawo do skorzystania z pełnego pakietu zabiegów zleconych przez lekarza specjalistę nie częściej niż dwa razy w roku. 


Foto poglądowe.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy