GABUSTIC TRIO - koncert na Dworcu TO.Kultura!

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: GABUSTIC TRIO - koncert na Dworcu TO.Kultura! Koncerty i muzyka sochaczew

Halo, tu DWORZEC TO.KULTURA! Wychodzimy do Was z kolejną propozycją i ofertą.

Ulewa sprzed dwóch tygodni nieco pokrzyżowała nam plany koncertowe. Powódź około dworcowa spowodowała docięcie prądu na obiekcie i wiele niedogodności. W związku z tym byliśmy zmuszeni odwołać ostatni planowany koncert. Jednak Paweł Dałkiewicz i Krzysztof Orliński na pewno wystąpią jeszcze na koncercie letnim na dworcu. Wszak lato mamy do prawie końca września a i pogoda zapowiada się piękna. O tym koncercie będziemy Was jeszcze informować.

Póki co, gorąco zapraszamy w najbliższą niedzielę na taras DWORCA TO.KULTURA! Tym razem wystąpi łódzkie trio w repertuarze coverowym. Przepiękny damski głos, fortepian i gitara to GABUSTIC TRIO, które zaczaruje dźwiękiem wieczornych spacerowiczów.

Gdyby aura nie dopisała zapraszamy na poczekalnię, gdzie postaramy się spowodować wyjątkowy klimat.

Koncerty letnie na tarasie to nasze marzenie, które staramy się realizować konsekwentnie. Nie poddajemy się, mimo, że pierwszy, z powodu burzy odbył się na poczekalni, a drugi nie doszedł do skutku. Ale lato nie odpuszcza i mamy nadzieję, że w końcu uda się zagrać na tarasie, gdzie przy dobrej muzyce moglibyście posiedzieć przy fontannie, na ławeczkach a nawet potańczyć.

Zapraszamy Was bardzo gorąco 12 sierpnia 2018 r na g. 20.00 na DWORZEC TO.KULTURA!
Wstęp wolny.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy