GŁOSY

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto:   GŁOSY   Film, fotografia sochaczew
+1

W sobotę 22 kwietnia o godz. 17.00 W Sochaczewskim Klubie Filmowym przedstawimy Państwu interesujący komediodramat a może thriller z elementami horroru  prod.amerykańskiej pt.: GŁOSY w reżyserii nominowanej do Oscara Marjane Satrapi.W roli głównej,niezwykle ciekawy i młody aktor Ryan Reynolds. Rok prod. 2014.

Miłość może prowadzić do szaleństwa.Dosłownie.Uroczy,ale też niezwykle osobliwy Jerry (Ryan Reynolds) ma obsesję na punkcie swojej nowej koleżanki z pracy. Fiona jest ideałem kobiety - seksowna,zabawna, z uroczym akcentem i jako jedyna nie unika go w pracy. Jerry kocha Fionę na zabój. Dosłownie. Ich pierwsza randka kończy się pechowo,kiedy Jerry sprawia, że Fiona traci dla niego głowę. Dosłownie. Dla Jerry`ego śmierć dziewczyny staje się nie lada kłopotem. Fiona nie pojawia się w pracy, co budzi coraz więcej podejrzeń. Na szczęście Jerry`emu przychodzą jego najlepsi przyjaciele - szatański kot i dobroduszny pies, którzy zawsze wesprą go rozmową. Dosłownie...

GŁOSY to pyszny,mieniący się różnymi gatunkami filmowymi dreszczowiec.Reżyserka wrzuca do jednego kotła komedię romantyczną ,groteskę,musical,dramat obyczajowy,horror i trochę...obciachu. I co ciekawe,mieszanka wyszła jej całkiem zgrabnie. Krytycy porównują ten film z "Psychozą" Hitchcocka.

W roli głównej popis daje Ryan Reynolds.W jego wykonaniu,Jerry nabiera życia,wręcz powala i rozbawia do łez. Warto wiedzieć że, Reynolds podkłada głosy do swoich zwierząt : kota i psa.

Jeden z najbardziej oryginalnych filmów ostatnich lat. Serdecznie zapraszamy.

Film trwa 103 min. Wstęp wolny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy