Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Szczecin 28 - 31.05.2015r.

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Szczecin 28 - 31.05.2015r. Pływanie sochaczew

Najlepsi pływacy z naszego kraju rywalizowali w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Floating Arena w Szczecinie. 

Oprócz walki o tytuł Mistrza Polski reprezentanci naszego kraju walczyli o wypełnienie minimów kwalifikacyjnych do imprez międzynarodowych tj. Mistrzostw Świata w Kazaniu i Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy Tbilisi . O ,,paszport" do Tbilisi walczyła  również zawodniczka UKS ,,dwójka" Sochaczew Alicja Ulicka, która w dwóch swoich startach w stylu grzbietowym ustanowiła nowe rekordy życiowe ( na 50 i 100 metrów). 

Udział w tych zawodach był dla reprezentantki Sochaczewa sprawdzianem przed zbliżającym się Mistrzostwami Polski 15 - latków, które na początku lipca odbędą się w Olsztynie, w których Ala będzie starała się  potwierdzić swoją przynależność do czołówki krajowej w swojej kategorii wiekowej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

agata-jasinskaagata-jasinska
0
Seniorzy widzę coraz bardziej aktywni nie tylko w sporcie ale i biorą w Preply polski korepetycje szczecin http://preply.com/pl/szczecin/korepetycje-z-polskiego (2016-02-21 10:17)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy