Gmina Rybno - udało się pozyskać fundusze na kolejne remonty dróg

Zdjęcia i foto: Gmina Rybno - udało się pozyskać fundusze na kolejne remonty dróg    Inwestycje sochaczew

Kolejne środki trafią do Gminy Rybno. Wójt Damian Jaworski informuje, iż udało się pozyskać środki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego na remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych. To ważne punkty, których przebudowa będzie miała duże znaczenie. Na tą inwestycję uzyskano 120.000,00 zł. 

Jak informuje wójt Gminy Rybno Damian Jaworski - Gmina Rybno otrzymała kolejne środki finansowe na poprawę stanu dróg w naszej gminie. Tym razem dofinansowanie w kwocie 120.000,00 zł pozyskano z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w ramach środków na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Środki finansowe zostaną przeznaczone na realizację zadania „Przebudowa drogi gminnej Nr 380519W Rybno- Karolków Rybnowski. 

Przebudowa tych odcinków to zadanie o które wójt starał się o od kilku miesięcy. Poprawa stanu nawierzchni na objąć przebudowę odcinka o długości 1,033 km Rybno- Karolków Rybnowski. Obecnie gmina przygotowuje dokumentację przetargową, która wyłoni wykonawcę przebudowy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem remont powinien rozpocząć się już na przełomie lipca i sierpnia br. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy