Gmina Rybno z dofinansowaniem z Funduszu Dróg Samorządowych

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Gmina Rybno z dofinansowaniem z Funduszu Dróg Samorządowych   Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Ważne wydarzenie odbyło się 24 września w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie. Gmina Rybno oficjalnie otrzymała czek na remonty dróg. Do Rybna trafi ponad 2 mln zł. 


Podczas spotkania z wicewojewodą Arturem Standowiczem, wójt Gminy Rybno Damian Jaworski odebrał symboliczny czek na dofinansowanie remontów dróg. Kwota 2 278 146,00 zł trafi do Rybna. Nową nawierzchnią będą mogli na co dzień cieszyć się mieszkańcy osiedla XXX-lecia oraz ulicy Szkolnej. 


Jak mówił wójt Damian Jaworski - Bardzo się cieszę, że udało się gminie uzyskać takie dofinansowanie. Kwota 2 278 146,00 zł. Będą przebudowane trzy odcinki wraz z ulicą wewnętrzną Szkolną. Pojawi się nowa kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do do uzyskania tych środków. Dla naszej gminy jest to bardzo duża pomoc, która poprawi komfort życia mieszkańców. Nie poprzestajemy na tym co udało się dokonać, przygotowujemy kolejne wnioski o dofinansowania. Już złożyliśmy dokumentację do kolejnego naboru w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Liczymy, że dzięki współpracy ze starostwem uda się uzyskać kolejna pomoc.    

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy