GOPS w Parku Rozrywki w Julinku

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: GOPS w  Parku Rozrywki  w Julinku Opieka społeczna sochaczew

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sochaczewie  w  dniu 20.07.2017r.  zorganizował wyjazd  do Parku Rozrywki w Julinku dla  40 dzieci z terenu Gminy Sochaczew. Dzieci wraz z opiekunami    korzystali   z Parku Linowego, Krainy Dmuchawców, Minigolfa, Placu Zabaw, Rajdu  Samochodowego.

W Parku Linowym ,, Podniebny Cyrk”  dzieci  korzystały z 7 tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Wizyta w Podniebnym Cyrku  była niezapomnianą  atrakcją dla wszystkich gotowych na mocne doznania z pogranicza sportu  i cyrkowej akrobacji.

Kraina Dmuchawców natomiast  była fantastyczną zabawą dla dzieci, które skacząc na dmuchańcach miały okazję  poprawić swoją sprawność fizyczną oraz kondycję mającą  wypływ na koordynację oraz sprawność intelektualną. W Krainie Dmuchawców dzieci  powyżej 7 lat mogły skorzystać  między innymi  z olbrzymiej 30 metrowej zjeżdżalni  Hippo Slide, gwarantującej  niezapomniane wrażenia.

Absolutnym hitem były prawdziwe dwuosobowe olbrzymy Buggy, bezpieczne pojazdy elektryczne dla najmłodszych, stylizowane na gokarty, doskonale radzące sobie w różnorodnym terenie oraz   elektryczne  Quadami i terenowe Jeepami Raptor. Młodzi kierowcy mieli okazję by poczuć się jak w prawdziwym rajdzie, świetnie się bawią i nabywając umiejętności prowadzenia pojazdu czterokołowego.

Wizyta w Parku Rozrywki w Julinku była doskonałą okazją do szaleństw na świeżym powietrzu , wszyscy wrócili zmęczeni, ale  bardzo  zadowoleni.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: eSochaczew wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy