Gorące podziękowania dla Aktywnych!

Zdjęcia i foto: Gorące podziękowania dla Aktywnych! Edukacja sochaczew

Cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie składa gorące podziękowania wspaniałym Aktywnym, czyli sportowcom z sochaczewskiego Klubu Maratończyka, za TEST COOPERA. Za to, że organizując tę imprezę na terenie naszej szkoły wnieśli ze sobą tyle pozytywnej energii i sportowego ducha, że starczyło, aby obdzielić każdego uczestnika i jeszcze zostało w nas „na później”, na kontynuację lub wprowadzenie aktywnego stylu do naszego życia.
Dziękujemy za żywe emocje, których dostarczyła nam rywalizacja w biegach oraz nordic-walking’u. Dziękujemy za przyjemność uczestniczenia w imprezie tak świetnie zorganizowanej i przeprowadzonej w niezwykle energetyzującej, radosnej atmosferze. Dziękujemy za szczodrość i wielkie serce, które nam okazujecie.
Czujemy się wyróżnieni z tego powodu, że jako cel charytatywny imprezy wybraliście pomoc właśnie nam. Gorąco dziękujemy za wsparcie finansowe, które przeznaczamy w całości na zakup specjalistycznych pomocy rewalidacyjnych, z których będą korzystać nasi uczniowie, co stwarza dla nich szansę na lepszy rozwój oraz łatwiejszą i bardziej skuteczną naukę. Dziękujemy za to, że dajecie nam radość i nadzieję.
Dziękujemy Wam wszystkim, drodzy Aktywni, zaś szczególne podziękowania składamy naszej aktywnej Mamie z Rady Rodziców, pani Beacie Szustkiewicz oraz prezesowi Klubu Maratończyka „Aktywni” panu Rafałowi Milczarkowi. Składamy serdeczne podziękowania!

Społeczność szkolna
ZSS Erminów

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy