Gorące podziękowania!

Zdjęcia i foto: Gorące podziękowania! Edukacja sochaczew

Bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi to cecha, którą posiadają ludzie dobrego serca. Tacy, których stać na malutki gest swojej hojności, czasem ofiarują coś więcej niż tylko rzecz. Uśmiech, dobra zabawa, miłe wspomnienia znaczą więcej, niż dobra materialne.
Cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie składa gorące podziękowania wspaniałym sportowcom z sochaczewskiego Klubu Maratończyka - Aktywni, za charytatywny TEST COOPERA. Impreza ta, od kilku lat organizowana na terenie naszej szkoły, daje uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii, motywuje do zmiany trybu życia na bardziej aktywny i zdrowy.
Jesteśmy wdzięczni za żywe emocje , których dostarczyła rywalizacja w biegach i nordic-walking’u. Dziękujemy za przyjemność uczestniczenia w imprezie tak świetnie zorganizowanej i przeprowadzonej w niezwykle energetyzującej, radosnej atmosferze. Składamy serdeczne podziękowania za szczodrość i wielkie serce, którymi nas obdarowujecie. Pomoc jest dla nas czymś bardzo szczególnym i czujemy się wyróżnieni, że obdarzyliście nią właśnie nas.
Pragniemy gorąco podziękować za wsparcie finansowe, które przeznaczamy w całości na zakup specjalistycznych pomocy rewalidacyjnych, z których korzystać będą nasi uczniowie. Stwarza to szansę na lepszy rozwój oraz łatwiejszą i bardziej skuteczną naukę naszych podopiecznych.
Dziękujemy Wam wszystkim, drodzy Aktywni! Szczególne podziękowania składamy naszej „aktywnej Mamie” z Rady Rodziców, pani Beacie Szustkiewicz oraz prezesowi Klubu Maratończyka „Aktywni” - panu Rafałowi Milczarkowi. Rozmach i znaczenie tej imprezy nie byłyby możliwe, gdyby nie pomoc hojnych sponsorów: Żurek Danuta „Gracja”, Milczarek Jerzy „ECO-ENERGIA”, Katarzyna Bulicz-Kasprzak, Milczarek Michał, MARS POLSKA, BAJLANDIA, STREFA.PRO.
Pragniemy podkreślić, że dzięki tym osobom i instytucjom możemy corocznie spotykać się w gronie ludzi, których łączy sportowa pasja i bezinteresowna chęć pomagania innym.

Społeczność szkolna ZSS Erminów

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy