Grają w kratkę

Zdjęcia i foto: Grają w kratkę Piłka nożna sochaczew

Na mapie piłkarskiej Sochaczewa pozostała tylko jedna seniorska drużyna. Jest nią Orkan grający w płockiej „Serie B”. Tak źle jeszcze nie było.

Ekipa z ulicy Warszawskiej stara się jak może. Niestety forma jest nieustabilizowana i zwycięskie mecze są przeplatanie niespodziewanymi porażkami. Orkan rozgrywki rozpoczął. Na własnym boisku wygrał 3:1 z Orkanem Lelice. W drugiej kolejce pokonał na wyjeździe Relax Miszewo Murowane 1:0.

Niestety dwa kolejne mecze zostały przez naszą drużynę przegrane. W trzeciej kolejce Orkan uległ w Sochaczewie Lwówiance Lwówek 0:2. W czwartej zaś przegrał 4:2 z murowanym faworytem do awansu Zorzą Szczawin Kościelny. Wyjazdowa porażki ujmy nie przynosi ale szkoda straconych punktów. Przed tygodniem Orkan stoczył heroiczny bój z Czarnymi Rempin. Po ostrym strzelaniu nasi futboliści wygrali 5:4.

W sobotę (30.09) Orkan podejmował na własnym boisku silną ekipę Szopena Sanniki. Do przerwy wszystko układało się dobrze. Gospodarze na przerwę z wynikiem 3:0. Po zmianie stron było znacznie gorzej. Sochaczewianie stracili trzy gole oraz dwóch piłkarzy, którzy zostali ukarani czerwonymi kartkami. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Po sobotnich meczach Orkan zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Ma jednak już osiem punktów straty do lidera Zorzy Szczawin kościelny.

Orkan Sochaczew – Szopen Sanniki 3:3 (3:0)

gole: Cezary Czarnecki (2), Przemysław Bardziński

skład: Antoni Gomza – Robert Kołodziejczak, Arkadiusz Widyński, Adrian Rogala, Patryk Malinowski, Kamil Dłutek, Przemysław Bardziński, Ernest Świstak / Jakub Felczak, Krystian Rafalski, Cezary Czarnecki, Jakub Sobieraj.