„GRANICE WYTRZYMAŁOŚCI”- stand up Piotra Zoli Szulowskiego

Zdjęcia i foto: „GRANICE WYTRZYMAŁOŚCI”- stand up Piotra Zoli Szulowskiego Sztuki sceniczne sochaczew

22 listopada o godzinie 19.00 w SCK przy ul. 15 sierpnia 83 odbędzie się stand up ,, Granice wytrzymałości" w wykonaniu Piotra Zoli Szulowskiego. Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych powyżej 18-go roku życia.


Piotr Zola Szulowski – niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby… smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego (przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy), dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 – największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii. Jego pierwszy program w samym serwisie Youtube zyskał ponad 2 miliony wyświetleń.


Bilety na stand up dostępne są na stronie https://biletyna.pl/stand-up/Piotr-ZOLA-Szulowski-Granice-Wytrzymalosci/Sochaczew

Rejestracja występu w jakiejkolwiek formie jest zabroniona.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy