Granty dla młodych organizacji i grup nieformalnych

Zdjęcia i foto: Granty dla młodych organizacji i grup nieformalnych NGO lokalne sochaczew

13 marca startuje nabór do tegorocznego konkursu Mazowsze Lokalnie, w którym do wygrania ponad 80 dotacji (od 1500 do 5000 zł) dla młodych organizacji oraz obywatelskich grup nieformalnych.


Na dofinansowanie mają szanse projekty w ramach trzech ścieżek:

- ścieżka „inicjatywy oddolne” - projekty mieszczące się w sferze pożytku publicznego, które inicjują wspólne przedsięwzięcia na rzecz dobra wspólnego w lokalnych społecznościach.

- ścieżka „wsparcie grup samopomocowych” – projekty wspierające działania w zakresie przeciwdziałania społecznemu i zawodowemu wykluczeniu oraz wyrównania szans.

- ścieżka rozwoju organizacji – projekty, których celem jest rozwój młodych organizacji (do 30 miesięcy) – min. fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, uczniowskich klubów sportowych oraz kół gospodyń wiejskich.

Regulamin konkursu oraz więcej informacji na stronie http://mazowszelokalnie.pl/.

Zachęcamy do udziału w konkursie organizacje oraz grupy nieformalne. Pomysły na działania można konsultować z lokalnym Ambasadorem konkursu, którym w powiecie sochaczewskim jest POPPS. Kontakt do nas: 501 542 564, 601 135 239, biuro@popps.org.pl.

Zaplanowane na 16 marca spotkanie informacyjne konkursu zostaje odwołane.  Zapraszamy na indywidualne konsultacje z nami oraz na serię webinariów, w których będzie można wziąć udział nie wychodząc z domu. Najbliższe, pierwsze webinarium zatytułowane: „Mazowsze Lokalnie – kto i jak może ubiegać się o mikrodotację?” odbędzie się w najbliższy poniedziałek 16 marca 2020 roku o godz. 14:00. Rejestracja na webinarium rozpocznie się w piątek. Prosimy śledzić informacje na stronie http://mazowszelokalnie.pl/.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy