Gratulacje i podziękowania Wspólnoty

Zdjęcia i foto: Gratulacje i podziękowania Wspólnoty Życzenia, podziękowania, kondolencje sochaczew

Gratulacje i podziękowania Wspólnoty

Niedziela 30 listopada definitywnie zakończyła samorządowe zmagania wyborcze. Czas na gratulacje, a zwłaszcza podziękowania, które w pierwszej kolejności pragnę złożyć Wyborcom kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Mazowiecka Wspólnota Samorządowa (MWS). Dzięki Państwa poparciu zdobyli oni startując do rady miasta - 2092 głosy, do rady powiatu - 2668 głosów w trzech okręgach.

W imieniu Stowarzyszenia MWS Sochaczew przekazuję gratulacje dla zwycięskich ugrupowań, które przez najbliższe cztery lata będą decydować o kierunku rozwoju Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego.

Gratuluję Panu Piotrowi Osieckiemu skutecznego finiszu w II turze wyborów burmistrzowskich i, choć minimalnego, to jednak zwycięstwa. Odczuwam dużą satysfakcję, że mimo nierównych sił i dostępnych środków, w tym finansowych, Bogumił Czubacki do końca liczył się w rywalizacji. Jemu też gratuluję wyniku i dziękuję za wielką pracę włożoną w kampanię wyborczą.

Gratuluję wszystkim komitetom wyborczym, które wprowadziły swoich radnych do Rady Miasta, Powiatu i Gmin. Niech dane im będzie jak najlepiej służyć mieszkańcom, którzy okazali zaufanie i oddali na nich swoje głosy poparcia. Gratuluję wyboru nowemu Zarządowi Powiatu i życzę mu powodzenia w realizacji zadań powiatowych.

Przekazuję słowa wdzięczności ponad 5 tysiącom Wyborców, którzy z ufnością głosowali na Bogumiła Czubackiego i jego propozycję zrównoważonego rozwoju Sochaczewa. Dziękuję Urszuli Pawlak za wsparcie w II turze wyborów, które dodało nam skrzydeł i pokazało, że razem możemy wiele osiągnąć.

Gratuluję i dziękuję moim Koleżankom i Kolegom z KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, którzy uczestniczyli w tych wyborach jako kandydaci na radnych, którzy pracowali w sztabie wyborczym i w komisjach wyborczych. Wszyscy oni biorąc udział w kampanii wyborczej włożyli wiele wysiłku, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Nie wygraliśmy tych wyborów, ale mamy powody do zadowolenia, poprawiając wynik sprzed czterech lat i wprowadzając 3 radnych do miasta, 3 radnych do rad gminnych oraz 1 radnego do powiatu.

Dziękuję niezależnym mediom, które rzetelnie relacjonowały przebieg kampanii wyborczej. Szczególne podziękowania kieruję do portalu e-sochaczew.pl oraz gazety „e-Sochaczew.pl extra”, które w kampanii wyborczej stanęły na straży zasad fair play i pomogły zrównoważyć propagandowe znaczenie wydawanego przez burmistrza tygodnika miejskiego.

Z samorządowym pozdrowieniem,

Jerzy Żelichowski, przewodniczący Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej w Sochaczewie


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy