Grożąc nożem kradł papierosy i wódkę

Zdjęcia i foto: Grożąc nożem kradł papierosy i wódkę Rozboje, napady, przemoc sochaczew

33- latek najpierw groził nożem, po czym kradł ze sklepów papierosy i wódkę. Teraz grozi mu minimum 3 lata pozbawienia wolności. 

Pierwszy rozbój miał miejsce w minioną niedzielę. Zamaskowany mężczyzna udał się do sklepu znajdującego się w centrum miasta, po czym grożąc ekspedientce zażądał pieniędzy. Ponieważ nie otrzymał gotówki, zabrał ze sklepu papierosy i dwie butelki wódki. Sytuacja została natychmiast zgłoszona na policję. Rozpoczęły się poszukiwania sprawcy. 

Na wyniki poszukiwań nie trzeba było długo czekać. Mężczyzna został zatrzymany na drugi dzień, chwilę po tym jak dokonał kolejnego rozboju z użyciem noża. W tym przypadku sytuacja była bardzo podobna. 33-letni sochaczewianin ukradł parę butelek wódki i kilkanaście paczek papierosów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W plecaku, który miał przy sobie złodziej policjanci zaleźli ubrania, które miał na sobie poprzedniego dnia podczas napadu oraz kominiarkę i dwa noże.

33-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał dwa zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Został wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego, jednak ostatecznie grozi mu kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności. 

(źródło KPP w Sochaczewie)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy