Grozi mu do pięciu lat za kradzieże

Zdjęcia i foto: Grozi mu do pięciu lat za kradzieże Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Podczas zakupów z żoną oraz synem, 23-letni mieszkaniec Sochaczewa, ukradł w markecie dwie płyty do gier na konsolę. To nie pierwsza kradzież za jaką został zatrzymany.


Podczas zakupów z rodziną, 23-letni mężczyzna, ukradł dwie płyty gier na konsolę, usunął w przymierzalni zabezpieczenia, schował płyty oraz kontynuował zakupy. Opuścił market nie płacąc za gry. 


Funkcjonariusze z sochaczewskiej komendy, przeglądając monitoring sklepu, rozpoznali młodego mężczyznę. Jest on mieszkańcem gminy Sochaczew. Podczas wykonywania czynności sochaczewscy policjanci zostali poinformowani przez komendę ze Starych Babic, że 23-latek wraz z dwoma innymi mieszkańcami gminy Sochaczew zatrzymani zostali przez tamtejszą policję. Powodem zatrzymania była kradzież między innymi kaloryferów elektrycznych oraz elektronarzędzi. Nie było to pierwsze złamanie prawa przez 23-latka. 


Sochaczewscy funkcjonariusze znaleźli skradzione gry podczas przeszukania w domu mężczyzny. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za kradzieże grozi mu teraz do pięciu lat pozbawienia wolności. 


Źródło KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy