Groźna mina trenera

/ 5 zdjęć
+0

W środę sochaczewscy młodzi koszykarze zakończyli rozgrywki w Mazowieckiej Lidze U-16. Druga runda (mecze o miejsca 7-14) w ich wykonaniu była przyzwoita, a kilka wygranych meczów pokazuje, że praca trenera Adama Hilchena nie idzie na darmo.

Dwa ostatnie mecze Basket rozegrał w sochaczewskiej hali MOSiR. Pierwszymi rywalami byli koszykarze ciechanowskiej Jedynki. Przez trzy kwarty sochaczewianie grali bardzo dobrze, a ich przewaga maksymalnie wynosiła trzydzieści cztery punkty. Niestety, to co pokazali gospodarze w ostatniej kwarcie woła o pomstę do nieba. Panowie odpuścili sobie grę i nawet bardzo impulsywne reakcje (w pełni uzasadnione) trenera Hilchena nie potrafiły ich zmobilizować. Co prawda Basket wysoko wygrał mecz jednak postawa naszych koszykarzy w ostatniej kwarcie powinna być przestrogą. Tak po prostu, nawet jak się wysoko prowadzi, nie można odpuścić.

UKS MOSiR Basket Sochaczew – UKS Jedynka Ciechanów 69:56 (23:12, 13:9, 25:8, 8:27)

Marcin Kubiak (17), Oskar Orlicki (14), Adam Zwierz (12), Miłosz Milczarek (8), Juliusz Hilchen (4), Jakub Godosz (4), Paweł Kołodziejczak (4), Kacper Kuczma (3), Adam Jusiński (3), Edward Hilchen, Marcel Górecki, Bartek Wasilewski, Wiktor Michurski, Aleksander Pawłowski, Michał Myczka

W ostatnim meczu sezonu Basket zagrał z najsłabszą drużyną w tabeli - „rezerwami” stołecznego La Basketu. Nasi koszykarze byli faworytami i przez dwie kwarty prowadzili. Niestety zawalili mecz w trzeciej części gry. Pozwolili przeciwnikom rozwiną skrzydła i wyjść na prowadzenie. Niestety w ostatniej kwarcie nie potrafili odrobić strat i z boiska zeszli jako pokonani.

Mina trenera Adama Hilchena mówiła sama za siebie.

UKS MOSiR Basket Sochaczew – La Basket Warszawa 57:61 (15:7, 17:14, 11:25, 14:15)

Marcin Kubiak (19), Jakub Godosz (16), Oskar Orlicki (11), Adam Jusiński (5), Adam Zwierz (3), Edward Hilchen (2), Miłosz Milczarek (1), Aleksander Pawłowski, Paweł Kołodziejczak, Wiktor Michurski, Kacper Kuczma, Juliusz Hilchen, Bartosz Wasilewski, Michał Myczka