Groźnie na krajowej 50 w Radziwiłce

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Groźnie na krajowej 50 w Radziwiłce Wypadki sochaczew

Kilka godzin trwały utrudnienia na drodze nr 50 na odcinku od Młodzieszyna do Kamiona. Dziś, 20 lipca, w Radziwiłce doszło bowiem do zdarzenia drogowego, w którym udział wzięło aż 5 aut. Na drogę rozsypał się przewożony przez jeden z samochodów węgiel.

 

Z kilkugodzinnymi utrudnieniami w ruchu spotkali się podróżujący drogą nr 50, na odcinku od Młodzieszyna do Kamiona. 20 lipca około godziny 10:45, w miejscowości Radziwiłka (gmina Młodzieszyn) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i trzech samochodów osobowych.

 

Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie po odebraniu zgłoszenia zadysponował dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastępy z Ochotniczych Staży Pożarnych w Młodzieszynie i Kamionie. Na miejsce zdarzenia udał się także Zastępca Komendanta Powiatowego PSP bryg. Wiesław Gorzki.

 

Po dojeździe i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody ciężarowe – Volvo i ciągnik siodłowy Scania z naczepą oraz trzy samochody osobowe – Opel Vectra, Fiat Ducato i Kia (przewożący węgiel). W wyniku zderzenia samochodów materiał rozsypał się po jezdni. Osoby podróżujące pojazdami nie odniosły żadnych obrażeń i wysiadły z samochodów o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych.

 

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w samochodach. Zebraniem rozsypanego na jezdni węgla zajęła się prywatna firma.

 

Działania prowadzone przez 8 strażaków PSP i 9 strażaków OSP zakończono o godzinie 13:29.

 

Tekst i zdjęcia: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy