Gwiazdy na Gwiazdkę w Łowiczu: grają dla Natana Szwarockiego

Zdjęcia i foto: Gwiazdy na Gwiazdkę w Łowiczu: grają dla Natana Szwarockiego  Spotkania, jubileusze sochaczew

Już 3 stycznia 2020 roku, w Łowiczu, odbędzie się kolejna edycja charytatywnego turnieju piłkarskiego Gwiazdy na Gwiazdkę, którego ambasadorem od wielu lat jest piłkarz reprezentacji Polski – Maciej Rybus. Podczas XVI edycji imprezy cztery drużyny zagrają dla Natanka Szwarockiego, a zebrane pieniądze wspomogą kosztowną rehabilitację chłopca.

Tuż po szampańskiej zabawie sylwestrowej, 3 stycznia, zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w charytatywnej zbiórce pieniędzy zorganizowanej, by pomóc 3-letniemu Natankowi Szwarockiemu. Chłopiec cierpi na najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni – chorobę genetyczną, która odebrała siłę mięśniom potrzebnym do oddychania, poruszania się czy przełykania - zdiagnozowaną u niego tuż po urodzeniu. Oznacza to, że Natan oddycha przy pomocy respiratora, a by mógł coraz lepiej i szybciej się rozwijać niezbędne jest kosztowne leczenie i długa, ciężka rehabilitacja.

Zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca odbędzie się w ramach corocznej charytatywnej imprezy u naszych łowickich sąsiadów – Gwiazdy na Gwiazdkę – turnieju piłkarskiego, podczas którego miłośnicy sportu będą mogli nie tylko obejrzeć mecze, ale również zdobyć wartościowe gadżety na zorganizowanych aukcjach. W piłkarskim wydarzeniu będziemy mogli kibicować czterem drużynom: GNG Team, PKO Sport, Youtuberzy i Przyjaciele, a także Reprezentacji Piłkarskiej Dziennikarzy. Już teraz swój udział potwierdzili m.in. piłkarze Piotr Grzelczak i Marcin Krzywicki, prowadzący program Odjazdowe Bryki Braci Collins na Discovery Channel Greg Collins i Ralph Collins, zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski, lider zespołu disco polo Pudzian Band Krystian Pudzianowski, youtuberzy prowadzący piłkarskie kanały Qesek, Lis Pola Karnego i Lotar, dziennikarz Polsatu Sport Marcin Lepa, bramkarz Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski oraz raper Adam Ciesielski „Green”. Charytatywna impreza odbędzie się w hali OsiR nr 1 przy ul. Jana Pawła II 3 w Łowiczu, a początek turnieju przewidywany jest na godzinę 16:30. 

Co więcej, w tym roku po raz pierwszy ruszyła internetowa zbiórka na portalu zrzutka.pl ( https://zrzutka.pl/8rcpxs). Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup wózka elektrycznego dla Natana Szwarockiego.z.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy