Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w LA

Zdjęcia i foto: Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w LA Biegi sochaczew

28 lutego 2015 roku w hali RKS w Łodzi odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w lekkiej atletyce. W zawodach wystartowała czwórka Aktywnych Sochaczew trenujących pod okiem Emanuela Zimnego. Z naszej grupy najlepiej spisali się 600 metrowcy.

Julia Dragańska zajęła 4 miejsce z wynikiem 1.51.73. (życiówka z hali na biegana w styczniu poprawiona o 8 sekund !!!). Mikołaj Wosiński zajął 5 miejsce z nowym halowym rekordem życiowym 1.40.36. Aleksandra Pietruszka 300 metrów pokonała w 50.85, a Klaudia Lelonek w 51.24.Tym samym Aktywni biegacze zakończyli sezon startowy w hali. Teraz czas pobiegać trochę w przełajach i na ulicy, by następnie dobrze przygotować się do sezonu na otwartym stadionie.