Hodował na działce konopie indyjskie

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Hodował na działce konopie indyjskie Narkotyki, alkohol sochaczew

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha miał na swojej działce 132 krzewy konopi indyjskiej, a w domu dwanaście torebek ze śladową ilością amfetaminy. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli również różowy proszek, który trafi do specjalistycznych badań. Za prowadzenie uprawy, która może dostarczyć znacznej ilości suszu grozi do 8 lat pozbawienia wolności.


Pod koniec sierpnia policjanci z Nowej Suchej weszli na posesję 28 – letniego mężczyzny. Z ustaleń miejscowych funkcjonariuszy wynikało, że na działce rosną konopie indyjskie. Podczas wykonywanych czynności mundurowi zabezpieczyli 132 krzewy, a w trakcie przeszukania domu znaleźli 12 torebek ze śladową ilością amfetaminy i różowy proszek.


Mieszkaniec gminy Nowa Sucha został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie został przesłuchany. Zabezpieczona różowa substancja trafi na szczegółowe badania. Za prowadzenie uprawy, która może dostarczyć znacznej ilości suszu grozi do 8 lat pozbawienia wolności.


(źródło KPP Sochaczew)


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
taaaa-

""w trakcie przeszukania domu znaleźli 12 torebek ze śladową ilością amfetaminy i różowy proszek.""

amfetamine od razu określili,znali czyli brali?-jeden hoduje marchewki,inny buraki,każdy moze cos hodować (2019-09-06 15:13)
linulinu
0
pusto napędzne statystyki, dla ministerstwa.... Jak ju z kiedys psałem: weź zatrzymaj 10 nastokatków, 1/3 będzie miała zioło. Cóz za fantastyczne i łatwe zadanie dla organów ... Statystki budują się same! (2019-09-08 10:26)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy