Holi Festival, Food Trucki i nie tylko

/ 25 zdjęć
Zdjęcia i foto: Holi Festival, Food Trucki i nie tylko  Imprezy cykliczne sochaczew
+20

Ostatni weekend sierpnia w sochaczewie jest pełen różnorodnych atrakcji. Jedną z nich jest sochaczewski Festiwal Food Trucków, któremu w sobotę, 31 sierpnia towarzyszyło m.in. święto kolorów ,,Holi Festival".

Festiwalu Food Trucków rozpoczął się w piątek, 30 sierpnia i trwał będzie do niedzieli 1 września. Na terenie MOSiR - u można wybrać się w prawdziwą kulinarną podróż. Różnorodne potrawy przyciągają wielu sochaczewskich wielbicieli niezapomnianych smaków. 

Oprócz Festiwalu Food Trucków równocześnie odbywają się również inne wydarzenia takie jak:

- beer festival;

- akcja oddawania krwi;

oraz Holi Festival. 

W sobotę, 31 sierpnia od godziny 15.00 na teren MOSiR- u przybywały tłumy dzieci i młodzieży przygotowanych na świetną zabawę. To wszystko za sprawą święta kolorów. Holi Festival organizowany jest w wielu polskich miastach i właśnie w ostatnią sobotę wakacji zagościł w Sochaczewie. Młodym mieszkańcom miasta sprawiało wiele radości malowanie się różnokolorowymi proszkami. Z niecierpliwością odliczali minuty do kolejnego wyrzutu. Barwne święto trwało do późnych godzin wieczornych.

Tego dnia również można było podzielić się tym czego nie da się wyprodukować, a mianowicie krwią w specjalnie przeznaczonym do tego krwiobusie. 


M. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy