Hotelarstwo w praktyce w Iwaszkiewiczu

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Hotelarstwo w praktyce w Iwaszkiewiczu Edukacja sochaczew
+1

      Kilka dni temu  uczniowie klas I i II Technikum hotelarstwa z Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza odwiedzili wyjątkowe miejsce - położony z dala od zgiełku miasta, Hotel - Luksusowe Centrum Konferencyjne i SPA Ossa w Rawie Mazowieckiej.

Obiekt imponuje wielkością. Oferuje noclegi w 522 pokojach, 3500 m2  powierzchni konferencyjnej z salą kinowa oraz kilka sal restauracyjnych. Proponuje gościom indywidualnym odpoczynek wśród lasów, z bardzo rozbudowaną i bogata ofertą wypoczynkową, relaksacyjną i sportową, a firmom szeroki wachlarz możliwości organizacji zjazdów, spotkań, konferencji.

O wielkości hotelu świadczy czas poświęcony na jego zwiedzanie. Przez ponad 3 godziny poruszaliśmy się korytarzami oglądając poszczególne części obiektu. Pod okiem szefa kuchni mogliśmy poznać organizację części produkcyjnej, magazynowej oraz sale konsumenckie w części gastronomicznej. Dyrektor ds. gastronomii opowiedziała nam o swojej karierze w hotelarstwie. Uczniom zaimponowało, że zaczynała od stanowiska kelnera w hotelu na Mazurach a dzięki determinacji i ciężkiej pracy osiągnął sukces zawodowy. Nie bez znaczenia była znajomość 2 języków obcych. W część pobytowej zajęła się nami szefowa działu hausekeepingu i oprowadziła po przykładowych, typowych pokojach i wyjątkowych apartamentach.

Wyprawa zakończyła się spacerem po rozległym terenie hotelu, na którym znajdują się boiska, zarybiony staw, miejsca biwakowe i do rozpalenia ogniska, parking na 800 aut i wiele innych atrakcji. Hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi oraz właścicielom zwierzaków.

Polecamy - zobaczcie!!! Jest naprawdę imponujący!!! . 


Dziękujemy obsłudze Hotelu za poświęcony czas, oprowadzenie po poszczególnych sektorach i działach hotelu oraz cenną lekcję przedmiotów zawodowych.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy