HWSC – 9 czerwca godz. 18.30

/ 5 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: HWSC – 9 czerwca godz. 18.30 Imprezy cykliczne sochaczew

Ich największym marzeniem, ale i realizowanym już planem, jest wydanie profesjonalnej płyty. Z naszym miastem łączy ich osoba, dzięki której istnieją jako zespół, Kuba „Gołąb” Gołębiowski, a także koncert, który dadzą podczas Dni Sochaczewa 2012. Zapraszamy na występ HWSC w sobotę 9 czerwca.


Znaczenie skrótu HWSC znają tylko wtajemniczeni. Oficjalnie go nie zdradzają. - Powiem tylko, że nazwa jest wyrazem naszych zainteresowań, powstała w formie żartu, ale ostatecznie przyjęła się i została - mówi Kuba Gołębiowski, zwany „Gołębiem”, założyciel i gitarzysta zespołu.

Kuba Gołębiowski pochodzi z Sochaczewa, ale HWSC założył we Wrocławiu, do którego wyjechał, by zgłębić swoje muzyczne wykształcenie. Los pokierował go do prywatnej szkoły muzycznej Rock’n’Heavy, gdzie zaopiekował się nim muzyk jazzowy Bogdan Skiedrzyński.

HWSC powstało w 2009 roku. Zespół tworzy czterech utalentowanych muzyków: gitarzysta Kuba „Gołąb” Gołębiowski, perkusista Jakub 'Jasza' Matusiak, basista Mateusz Biegaj oraz wokalistka Aleksandra Pawlik. Wszyscy konsekwentnie dążą do jednego celu, który wydaje się dziś na wyciągnięcie ręki. HWSC nagrywa płytę. Podczas koncertu na Dniach Sochaczewa 2012 usłyszymy kilka utworów z tego debiutanckiego krążka.

Na pytanie o styl muzyki, jaką grają, „Gołąb” odpowiada jednym słowem: rock’n’roll. Ale w ich przypadku to pojęcie jest szczególnie pojemne: znajdziemy tu żywy, ekspresyjny rock, i cięższy, rasowy metal, rytmy bluesa, jazzowe improwizacje, a wreszcie i akcenty liryczne, szczególnie bliskie wywodzącej się z poezji śpiewanej wokalistce Oli.

Koncerty HWSC zawsze wzbudzają żywy aplauz. Nie tylko dzięki wyzwalanym muzyką emocjom, ale też za sprawą wyszukanej oprawy, o którą zespół dba zawsze. Z tym większym przekonaniem zapraszamy wszystkich na koncert HWSC podczas Dni Sochaczewa 2012: sobota 9 czerwca godz.18.30 scena główna MOSIR.

Foto: HWSC na Dniach Sochaczewa 2011

figa

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (5)

  EricoErico
  0
  Zespół z "Gołębiem" na czele to doskonałe połączenie muzyki rockowej i bluesa kończąc na nutce sentymentalnej głębi i melodyjnego Heavy Metalu... Pamiętam jak kiedyś siedzieliśmy razem na chodniku w centrum miasta i zbieraliśmy na piwo...hehe:) fajne czasy...
  (2012-05-31 12:24)
  PensuPensu
  0
  Znowu lipa na dniach Sochaczewa ! (2012-05-31 13:29)
  GRZECHGRZECH
  0
  Lipa?
  Nie widziałem Ilusion ani Lipy w rozkładzie dni Sochaczewa.
  ;)
  (2012-06-01 12:31)
  PensuPensu
  0
  To załóż okulary jak nie widzisz, każdy normalny facet bedzie oglądał mecz w TV a nie słuchał jakiegoś rzępolenia. (2012-06-06 16:21)
  GRZECHGRZECH
  0
  Chyba nie trafiłem do ciebie z sarkazmem.
  Mylnie założyłem że wiesz kim jest Lipa i Ilusion :)

  (2012-06-07 09:06)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy