I Gminny Bieg Niepodległości w Rybnie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: I Gminny Bieg Niepodległości w Rybnie  Biegi sochaczew

Wójt Gminy Rybno Damian Jaworski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I Gminnym Biegu Niepodległości. Będzie to pierwsza edycja sportowego wydarzenia. 


11 listopada na terenie Gminy Rybno odbędzie się I Gminny Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Rybno. Celem tego wydarzenia jest upamiętnienie odzyskania niepodległości przez Polskę oraz upowszechnianie masowego biegania. Organizatorem tej sportowej imprezy jest Wójt Gminy Rybno Damian Jaworski wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym Feniks, Szkoła Podstawowa w Rybnie, gminne jednostki OSP, UG Rybno, GOPS oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie.


Gdzie i kiedy odbędzie się bieg?

Wszyscy chętni, aby w sportowy sposób uczcić odzyskanie niepodległości mogą zgłaszać się do 5 listopada poprzez wypełnienie ankiety na stronie gminarybno.com i odesłanie na adres sekretariat@gminarybno.com oraz sprybno@gminarybno.com, bądź osobiście w UG Rybno. 


I Gminny Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Rybno odbędzie się 11 listopada. Start o godzinie 13.45 sprzed posesji pod adresem Rybionek 1, meta plac grupy producentów Idealsad. Dystans biegu to 3000 m. Trasa przebiegnie przez asfaltowe nawierzchnie Rybionka, Ludwikowa oraz Kamieńszczyzny. 


Wójt Gminy Damian Jaworski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału i pierwszym niepodległościowym wydarzeniu sportowym na terenie Rybna.   

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy