I Gminny Rajd Rowerowy w Rybnie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: I Gminny Rajd Rowerowy w Rybnie  Rekreacja sochaczew

15 sierpnia miłośnicy wycieczek rowerowych z gminy Rybno będą mogli wziąć udział w I Gminnym Rajdzie Rowerowym. To pierwsze tego typu wydarzenie. Po zakończonym rajdzie na uczestników czekać będzie poczęstunek i chwila na wspólne spędzenie czasu. 


- Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców naszej gminy do udziału w I Gminnym Rajdzie Rowerowym. 15 Sierpnia wyruszymy spod Urzędu Gminy na wycieczkę liczącą około 30 km. Bardzo się cieszę, że mogliśmy zorganizować takie wspólne wydarzenie. To pierwszy tego typu rajd w naszej gminie, żeby móc się spotkać i aktywnie spędzić czas. 


Wydarzenie ma zintegrować mieszkańców, skłonić do aktywnego spędzania czasu oraz dla mnie jako wójta będzie kolejną okazją do spotkań z mieszkańcami. 


Warto nadmienić, iż trasa rajdu jest przewidziana tak, aby każdy uczestnik mały czy duży bez problemu mógł ją pokonać. Prędkość rekreacyjna, raczej spacerowa, bez pośpiechu. Rajd ma być przyjemnością dla każdego uczestnika. 


Podczas I Gminnego Rajdu Rowerowego w Rybnie będzie nam towarzyszył patrol policji, straży pożarnej oraz oczywiście pomoc medyczna. 


Zbieramy się o 15.45 przy Urzędzie Gminy w Rybnie, zanim jednak wyruszymy funkcjonariusz policji wygłosi krótką prelekcję o bezpieczeństwie podczas rajdu. Około 15 km będziemy mieć przerwę na odpoczynek. 


Każdy z uczestników otrzyma kamizelkę z napisem I Gminny Rajd Rowerowy, który oczywiście będzie stanowił pamiątkę, ale również można wykorzystywać ją podczas codziennych rowerowych przygód. 


Po zakończonym rajdzie na uczestników czekać będzie grill i słodki poczęstunek. Proszę pamiętać o wypełnieniu karty zgłoszeniowej, która dostępna jest stronie gminarybno.com i dostarczenie jej osobiście bądź mailowo pod adresem sekretariat@gminarybno.com do 12 sierpnia. 


Serdecznie zapraszam do udziału, bardzo dziękuję sponsorom, którzy wspierają nasze działania - mówi o wydarzeniu wójt gminy Rybno Damian Jaworski. 


Szczegóły wydarzenia:

- data rajdu 15 sierpnia, 

- karta zgłoszeniowa dostępna na stronie gminarybno.com (dostarczenie karty mailowo sekretariat@gminarybno.com bądź osobiście do 12 sierpnia, 

- zbiórka pod Urzędem Gminy Rybno o 15.45, zakończenie I gminnego Rajdu Rowerowego w Rybnie około 19.00 

- długość rajdu około 30 km

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy