I Międzynarodowy Turniej brydża sportowego teamów młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sochaczew

Zdjęcia i foto: I Międzynarodowy Turniej brydża sportowego teamów młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sochaczew Inne sporty sochaczew

W dniach 7-10 kwietnia 2016 w ośrodku Leśne Zacisze w Teresinie odbył się I Międzynarodowy Turniej Teamów Młodzieżowych w brydżu sportowym o puchar Wójta Gminy Sochaczew.

Na starcie stanęło 11 drużyn. Większość stanowiły teamy sformowane przez trenerów kadry U-20, oraz team U-15, reprezentacja Łotwy, drużyna Piasta Feliksów połączona z AZS Uniwersytet Warszawski i dwie drużyny z Poznania. System rozgrywek zakładał rundę każdy z każdym po 16 rozdań, czyli 160 rozdań i rundę play-off dla 4 drużyn.

Po 4 dniach rozgrywek najlepszą okazała się drużyna U-20 „green” składająca się z zawodników AZS UW. Kacper Kopka i Michał Maszenda występujący w teamie U-20 „white” zajęli ostatecznie miejsce 5. Na 7 pozycji zakończyła turniej drużyna Piasta Feliksów w której grali min. Kinga Kiraga, Karolina Kupczyk, Przemysław Nitek i Piotrek Pęsiek.

Uczestnicy turnieju mieli okazję zwiedzić ogród i dworek w Żelazowej Woli oraz rozegrać turnieje tenisa stołowego i siatkówki w hali sportowej Gimnazjum w Wymysłowie

wyniki    zdjęcia

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy