I miejsce Iwaszkiewicza w 'Let's sing Christmas Songs!'

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: I miejsce Iwaszkiewicza  w  'Let's sing Christmas Songs!' Koncerty i muzyka sochaczew

Powiatowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek świątecznych 'Let's sing Christmas Songs!'

              W piątek 15 grudnia w Sochaczewskim Centrum Kultury  w Chodakowie odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek świątecznych w języku angielskim 'Let's sing Christmas Songs!'.

Organizatorem był Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza a do udziału w konkursie zostały zaproszone szkoły ponadgimnazjalne, których organem prowadzącym jest Powiat Sochaczewski. Konkurs poprowadziły uczennice klasy II LO :Wiktoria Bobowicz oraz Natalia Dymowska. Śpiewając w języku angielskim uczestnicy konkursu wprowadzili nas w wyjątkowy, radosny nastrój zbliżających się magicznych świąt. Zostało wykonanych 15 utworów.

Jury konkursowe w składzie: p. Hanna Bonecka - dyrektor ZS im. J. Iwaszkiewicza, p. Urszula Opasiak - dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji, p. Monika Błażejewska-Bielicka - powiatowy i szkolny koordynator konkursu z Iwaszkiewicza, p. Katarzyna Gajda z ZS CKP, p. Anna Kwiatkowska z ZS RCKU, p. Dominika Kubiak-Szczudlo z ZS w Teresinie oraz p. Krzysztof Tomczak z LO im. F. Chopina po zsumowaniu punktów przyznało :

1 miejsce - trio z Zespołu Szkół  „Iwaszkiewicz „ w składzie Patrycja Furman, Natalia Kulach i Irek Wasilewski w utworze 'It's beginning to look a lot like a Christmas!'

2 miejsce - Anita Znamirowska z Zespołu Szkół  CKP” Osiemdziesiątka”  w Sochaczewie w piosence 'Snowman'

3 miejsce -  Darii Wisniewskiej z   Zespołu Szkół CKU „ Ogrodnik” w utworze 'One more sleep', której na gitarze akompaniowal Radosław Bednarski 

Sponsorami nagród był Powiat Sochaczewski, Centrum Dystrybucji Tesco, Joanna Wosinska Aljeka oraz powiatowy organizator konkursu. Pani Hanna Bonecka złożyła gratulacje zwycięzcom powiatowego konkursu, podziękowała wszystkim uczestnikom za wprowadzenie nas w ten magiczny nastrój nadchodzących świąt podkreślając cele konkursu jakim była promocja talentów, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób, rozwijanie umiejętności językowych, integracja młodzieży i nauczycieli szkół powiatowych oraz stworzenie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych możliwości szlachetnego współzawodnictwa poprzez realizację swoich marzeń i ambicji.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy