Zaloguj się do konta

I Mistrzostwa Sochaczewa Szkół Ponadgimnazjalnych w Trio Basket

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie - MOSiR Sochaczew
2012-03-22
Koszykówka
W środę 21 marca w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kusocińskiego 2 odbyły się z okazji pierwszego dnia wiosny I Mistrzostwa Sochaczewa Szkół Ponadgimnazjalnych w Trio Basket. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego „80”
W turnieju wystąpiły drużyny szkół ponadgimnazjalnych z terenu Sochaczewa:

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego
w składzie:

Mateusz Maciak (24), Konrad Spławski (12), Marcin Chmielak (12), Marcin Krześniak (8), Kamil Jeżak (5), Kamil Lange (25), Jakub Wójcik (20), Radosław Ostrowski (15), Mateusz Pawłowski (7), Radosław Morawski (2) oraz Adam Hilchen (opiekun drużyny)

Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina
w składzie:
Marcin Kaniewski (21), Jacek Maciągowski (17), Rafał Pokora (6), Kacper Magdziak (12), Mateusz Noskowicz (8), Piotr Marcinkowski (7), Adam Orlikowski (4) oraz Artur Bednarski (opiekun drużyny)

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego
w składzie:
Adam Kakareko (34), Mateusz Balcerzak (8), Piotr Kaczmarczyk (7), Szymon Kierzkowski (10), Damian Bryński (6), Damian Rąg (5), Mateusz Kamiński (1), Piotr Zając (1) oraz Iwona Pakulska (opiekunka drużyny)

Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza
w składzie:
Kamil Szewczyk (28), Adrian Szewczyk (6), Bartosz Kowalewski (3) oraz Arkadiusz Cybulski (opiekun drużyny)

Turniej rozpoczęto uczczeniem minutą ciszy tragicznie zmarłych kolegów szkolnych.
Pomysłodawcą turnieju był Tomasz Ertman.
Turniej uatrakcyjnił występ „Cheerleaderek z Osiemdziesiątki” kierowanych przez Ewę Chaber.

Wyniki meczów:
ZSRCKU I – ZSCKP I 8:5
ZSRCKU II – ZSCKP II 15:1
Chopin I – Iwaszkiewicz I 9:4
Chopin II – Iwaszkiewicz II 5:0
ZSRCKU I – Iwaszkiewicz I 18:6
ZSRCKU II – Iwaszkiewicz II 5:0
Chopin I – ZSCKP I 12:11
Chopin II – ZSCKP II 10:6
ZSCKP I – Iwaszkiewicz I 13:9
ZSCKP II – Iwaszkiewicz II 5:0
ZSRCKU I – Chopin I 13:8
ZSRCKU II – Chopin II 12:5
ZSRCKU I – ZSCKP II 11:4
ZSRCKU II – ZSCKP I 10:3
Chopin I – Iwaszkiewicz II 5:0
Chopin II – Iwaszkiewicz I 7:6
ZSRCKU I – Iwaszkiewicz II 5:0
ZSRCKU II – Iwaszkiewicz I 17:7
Chopin I – ZSCKP II 10:4
ZSCKP I – Chopin II 17:7
ZSCKP I – Iwaszkiewicz II 5:0
ZSCKP II – Iwaszkiewicz I 8:5
ZSRCKU I – Chopin II 11:2
ZSRCKU II – Chopin I 18:5

Kolejność turnieju:

1.ZSRCKU „Ogrodnik” Sochaczew 36 143-46

2.LO „Chopin” Sochaczew 26 85-102

3.ZSCKP „Osiemdziesiątka” Sochaczew 22 82-87

4.ZS „Iwaszkiewicz” Chodaków 6 37-107

Na zakończenia turnieju odbył się mecz pokazowy:

Ogrodnik II – Ogrodnik I 11:7



Fundatorami nagród byli:

puchar za I miejsce – Sławomir Dorywalski (Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Promocji Rady Miasta)

puchary za II, III i IV miejsce – Julia Jakubowska (dyrektor ZSCKP „80”)

statuetki dla najskuteczniejszego i najlepszego koszykarza turnieju – Mieczysław Głuchowski (dyrektor MOSiR)

nagrody rzeczowe dla najskuteczniejszego i najlepszego koszykarza turnieju – Daniel Chądzyński (były uczeń Osiemdziesiątki, firma Danielo)



Organizatorzy dziękują wszystkim tym dzięki którym zawody mogły się odbyć. Mamy nadzieję, że turniej będzie w przyszłości odbywał się cyklicznie i wejdzie na stałe w kalendarz sportowych imprez Sochaczewa.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc