I NIGHT SKATING W SOCHACZEWIE!!!

Zdjęcia i foto: I NIGHT SKATING W SOCHACZEWIE!!! Inne sporty sochaczew

TWOJE ROLKI POTRZEBUJĄ JEŹDZIĆ!!!

 

Już 29 czerwca 2018 startuje I NIGHT SKATING W SOCHACZEWIE!!!

Nocna impreza dla wszystkich rolkarzy, wrotkarzy, posiadających podstawową umiejętność jazdy i hamowania. Przejedziemy głównymi ulicami naszego miasta przy dźwiękach dobrej muzyki.

Nad naszym bezpieczeństwem będzie czuwać Policja, oddziały OSP, służba porządkowa Organizatora. Opiekę medyczną zapewni oddział ratunkowy ze Szpitala Powiatowego w Sochaczewie.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH bez względu na wiek. Udział w imprezie jest bezpłatny.


Night Skating to jazda na rolkach nocą, ulicami miasta. Impreza otwarta dla wszystkich, którzy posiadają podstawową umiejętność jazdy na rolkach lub wrotkach oraz hamowania. Peleton otwiera i zamyka radiowóz policyjny lub policjant na motorze. Na przodzie kolumny, tuż za Policją, jedzie samochód organizatora z nagłośnieniem muzycznym nadając tempo rolkarzom. Lewa strona peletonu/kolumny zarezerwowana jest dla służby porządkowej, medycznej i musi być zawsze wolna. Zbliżając się do przeszkód na drodze, np. nierówna nawierzchnia, tory kolejowe, itp. zatrzymanie kolumny - uczestnicy podnoszą ręce do góry. Jest to znak umowny obowiązujący na wszystkich imprezach NS.

Apelujemy o rozwagę, stosowanie się do poleceń służb porządkowych dla zachowania bezpieczeństwa pozostałych uczestników. Zachęcamy do używania kasku i ochraniaczy podczas jazdy, ponieważ uczestnik bierze odpowiedzialność za swoje bezpieczeństwo. Udział dzieci do lat 16 jest możliwy pod opieką dorosłych.


 

 0
Oceń
(0 głosów)

 Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy