I po balu...

/ 29 zdjęć
Zdjęcia i foto: I po balu... Sztuki plastyczne sochaczew
+24

W minioną sobotę 25 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach odbył się bal urodzinowy Misia Uszatka, który był jednocześnie podsumowaniem gminnego konkursu plastycznego pt. „Najciekawsza przygoda Misia Uszatka”. W roku, w którym przypada 60. rocznica powstania literackiej postaci Uszatka, udało się dzieciom przypomnieć przygody tego najsłynniejszego polskiego misia. Świadczą o tym piękne prace konkursowe, spośród których aż 25 zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Nagrody ufundował wójt gminy Sochaczew Pan Mirosław Orliński, który osobiście (z towarzyszącym mu Misiem Uszatkiem) wręczył je laureatom, nie szczędząc przy tym słów pochwały i zachęty do dalszej pracy.

Na urodzinach nie mogło zabraknąć tortu (tu z kolei, na pomoc Misiowi w zdmuchnięciu świeczek pospieszył Pan Wójt). Uczestnicy balu zaśpiewali jubilatowi „Sto lat” i zaraz po zjedzeniu tortu rozpoczęła się zabawa. Atrakcji dzieciom nie brakowało – dbała o to animatorka, która prowadziła z dziećmi różne zabawy (począwszy od zgadywania ukrytych w balonach misiowych zagadek, poprzez tańce, zabawę z chustą, malowanie dłoni i buziek, a na rozbiciu piniaty skończywszy).

Nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe przez kilka tygodni będzie można podziwiać na wystawie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy