I rodzinny rajd rowerowy po terenie Gminy Sochaczew wielkim sukcesem!

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: I rodzinny rajd rowerowy po terenie Gminy Sochaczew wielkim sukcesem! Imprezy cykliczne sochaczew
+1

W pierwszą niedziele września, 2.09.2018r odbył się Pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy po Dworach i Pałacach Gminy Sochaczew organizowany przez Wójta Gminy Sochaczew oraz Fundację Ochrony Zabytków Mazowsza.

 Kilkuset mieszkańców miało okazję zwiedzić zabytki z naszego regionu i posłuchać Pana Marka Orzechowskiego opowiadającego o ich  historii. Trasa obejmowała pałace; w Kątach, Żukowie i Kożuszkach oraz w Gawłowie. Po skończonej wycieczce na wszystkich uczestników czekało ognisko z ziemniaczkami, zdrowe, przepyszne jabłka od Tęczowego Ogrodu oraz wata cukrowa!

Czas umilał klub sportowy Dragon Fight Club Sochaczew; można było sprawdzić swoją siłę i sprawność; jeżdżąc na rowerze na czas, robiąc brzuszki czy podnosząc ciężarki, a dodatkowo wygrać słodkie nagrody.

Pani Marta Wilczyńska zapoznała nas z techniką wzmacniającą ciało i ducha wywodzącą się ze starożytnych Chin. Następnie poprowadziła ćwiczenia walking qigong, które jak zapowiadała będą odbywać się w każdy czwartek o godzinie 19.00, na świeżym powietrzu właśnie na terenie Pałacu w Gawłowie.

Całą imprezę w Gawłowie z wielkim uśmiechem poprowadziła Pani Izabela Goryniak, która zachęcała do zwiedzenia tego zabytkowego miejsca i podziwiania wystawy starych pocztówek pasjonata; Andrzeja Kornackiego. Impreza była wspierana przez Wójta Gminy Sochaczew Mirosława Orlińskiego oraz radnych, którzy aktywnie uczestniczyli w pikniku.

Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że niedługo będzie okazja ponownie wyruszyć w tak ciekawą trasę i tak miło spędzić niedzielne popołudnie.


Agnieszka Malik

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy