I Sochaczewska Olimpiada Seniorów - zaproszenie - program

Zdjęcia i foto: I Sochaczewska Olimpiada Seniorów - zaproszenie - program Zdrowie sochaczew

Memoriada, origami, warcaby, kokurencje sprawnościowe i udzielanie pierwszej pomocy to konkurencje, w których rywalizować będą seniorzy podczas I Sochaczewskiej Olimpiady Seniorów, która odbędzie się 22 października. 

I Sochaczewska Olim piada Seniorów o Puchar Burmistrza Sochaczewa to okazja do integracji, sportowej rywalizacji i rozrywka dla umysłu. Akcja organizowana jest z okazji Europejskiego Dnia Seniora (obchodzonego 20 października). Całość odbędzie się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Kusocińskiego 2.

Zapraszamy do udział w olimpiadzie 14-osobowe drużyny złożone z osób w wieku 50+. Przyjechać można z dowolnego miejsca w Polsce, ważne są chęć wspólnej zabawy oraz wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne (nr 721-121-011) lub mailowe (adres mosirsochaczew@interia.pl). 

Wszystkie zespoły będą do poszczególnych konkurencji delegować 2- lub 4-osobowe reprezentacje. Do udziału w zabawie zaprosiliśmy różne, działające w Sochaczewie i okolicach stowarzyszenia i instytucje zrzeszające seniorów, m.in. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sochaczewie, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Włókienko czy Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Wśród konkurencji podczas Sochaczewskiej Olimpiady Seniorów znajdą się:

konkurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
memoriada ćwiczenia pamięci,
strzały na bramkę
rzuty do celu
wieszanie prania
tworzenie origami
gra w warcaby.

Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną, poczęstunek i dodatkowe atrakcje. Na koniec imprezy wszystkie zespoły otrzymają pamiątkowe nagrody, a sami uczestnicy certyfikaty.

Przyznane zostaną również puchary dla najaktywniejszych kibiców. 

Liczymy na Państwa udział i dobrą zabawę.
Serdecznie zapraszamy!

Renata Kubik. MOSiR Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie - MOSiR Sochaczew wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy